04-STRUMIN-kontener-samowyladowczy-1024x682.jpg

Tona gruzu przyczyną wielu niesnasek. O przenoszeniu odpadów gruzowych słów kilka

Jak na każdej budowie, wraz z postępami w pracach przybywa coraz więcej gruzu, który najczęściej wazy kilka ton. Przenoszenie i rozładunek typowego metalowego pudła z toną kamienia w środku jest chyba najbardziej uciążliwym zajęciem na placu, powodującym wiele nerwów i zmęczenia pracowników. STRUMIN postanowił temu zapobiec! W naszej ofercie znajdują się kontenery samowyładowcze, stanowiące ratunek i spore udogodnienie podczas pracy na budowie.

Muldy samowyładowcze – złoty środek w kwestii transportu i rozładunku. Dlaczego polecamy?

Kontenery tego typu są innowacyjnym i posiadającym wielu fanów wynalazkiem, mającym na celu przede wszystkim skrócenie czasu operacji związanych z przenoszeniem i rozładowywaniem gruzu czy jakichkolwiek elementów odpadowych, powstałych na placu budowy. Urządzeniem sterować można „na odległość”, przy zastosowaniu wideł wózka bądź dźwigu; jest to wysoki komfort dla pracowników, dzięki czemu fakt rozładunku nie jest już czymś uciążliwym. Muldy samowyładowcze są również wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne czy pogodę, która obecnie każdego dnia zaskakuje coraz bardziej. Najważniejszą cechą kontenerów jest jednak przede wszystkim prostota użytkowania – z tego względu rośnie popularność tego typu przedmiotów. Obecnie przedsiębiorcy poszukują rozwiązań, które mają być dla nich pewnego rodzaju oszczędnością – a właśnie to charakterystyczne jest dla koleb.

Czerwony jak cegła – jak nasz kontener samowyładowczy. O produkcie firmy STRUMIN

Nasze muldy posiadają intensywnie czerwony kolor po to, aby przede wszystkim wyróżniać się na placu budowy. Kompatybilne z naszymi podestami rozładunkowymi są świetnym narzędziem zarówno w kwestii transportu, jak i samego wyładowania gruzu. Proces ich produkcji był starannie monitorowany przez naszych ekspertów, aby zadowolić każdego zainteresowanego i spełnić nawet najwyższe wymagania. To właśnie dzięki stałych konsultacjach każdy nasz kontener samowyładowczy posiada odpowiednią geometrię, pozwalającą na zastosowanie w nim optymalnego systemu otwierania i zamykania. Jako, że mamy w ofercie również liny życia, możemy stwierdzić, że mierzymy wysoko w kwestii zadowalania naszych klientów! Świat sprzętów budowlanych nie ma dla nas tajemnic, przez co każdy produkowany przez nas przedmiot posiada gwarancję jakości i bezpieczeństwa w użytkowaniu.