DSC00005-1920x786-1.jpg

Hale stalowe

O halach stalowych wiemy wszystko. Kompleksowo realizujemy obiekty przemysłowe, magazynowe, rolnicze, sportowe i komercyjne ze stali o różnorodnym przeznaczeniu. Zaufali nam polscy i zagraniczni inwestorzy – nasze hale powstają na terenie całego kraju. Hale stalowe realizowane przez STRUMIN to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa.

Szczegółowy opis produktu:

O halach stalowych wiemy wszystko. Kompleksowo realizujemy obiekty przemysłowe, magazynowe, rolnicze, sportowe i komercyjne ze stali o różnorodnym przeznaczeniu. Zaufali nam polscy i zagraniczni inwestorzy – nasze hale powstają na terenie całego kraju. Hale stalowe realizowane przez STRUMIN to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa.

Hala stalowa to optymalne rozwiązanie przy inwestycjach wielkopowierzchniowych. Stalowa konstrukcja budynku umożliwia szybką finalizację budowy przy niewielkich nakładach finansowych. Przy opracowywaniu projektu hal uwzględniamy całe spektrum czynników – od przeznaczenia budynku po indywidualne życzenia klientów (ilość naw, rodzaj dachu, estetyka). Dzięki temu w naszych realizacjach zastosowano najlepsze rozwiązania pod każdym względem: konstrukcyjnym, użytkowym i ekonomicznym.

Realizujemy zarówno projekty typowe, jak i indywidualne, dla małych oraz większych inwestycji. Budowa hali to inwestycja, do której podchodzimy indywidualnie, profesjonalnie i kompleksowo. Dysponujemy własną pracownią warsztatową, która pozwala nam na budowanie hal o różnych rozmiarach. Każda zrealizowana przez naszą firmę hala stalowa jest budowana przy wykorzystaniu najwyższej klasy stali i materiałów izolacyjnych i przy ścisłej współpracy z inwestorem.

Przeznaczenie hal stalowych:

  • Hale magazynowe
  • Hale dla rolnictwa
  • Hale sportowe
  • Hale hodowlane
  • Hale garażowe
  • Hale produkcyjne
  • Hangary i wiele innych

W ofercie: projekt konstrukcyjny, wykonanie, transport i montaż. Każdy projekt jest realizowany na indywidualne zamówienie zgodnie z zapotrzebowaniem. Każdy koszt zlecenia ustalamy indywidualnie. Możliwe jest także wykonanie usług samego montażu płyt warstwowych lub wykonania tylko konstrukcji stalowej.

Główne elementy potrzebne do wyceny inwestycji to przede wszystkim przeznaczenie hali oraz wskazanie poniższych parametrów:

– wysokość hali
Hk – wysokość kalenicy
W – szerokość hali
– długość hali
Ln – długość naświetla
Wn – szerokość naświetla
Hw – wysokość otworów okiennych
Ww – szerokość otworów okiennych
Hb – wysokość otworu bramy
Wb – szerokość otworu bramy
Hd – wysokość otworów drzwiowych
Wd – szerokość otworów drzwiowych

hala-www.png

 

Dobrze wykonany projekt hali kluczem do sukcesu Twojej inwestycji. 

Fundamentalne znaczenie dla przyszłej inwestycji ma rozważny wybór projektanta, któremu powierzymy generalne zaprojektowanie hali. W nasze ręce trafia dziesiątki projektów hal, na podstawie których przygotowujemy wycenę, a następnie realizujemy zlecenie. Często zdarza się, że projekty te są przygotowane w zupełnie nieekonomiczny sposób. Przykładowo, w otrzymanych planach konstrukcyjnych, po przeliczeniu ilorazu zaprojektowanej stali (potencjalnie użytej) do całkowitej powierzchni hali, otrzymujemy wynik rzędu 70 – 75 kg /m2! To mocno przeinwestowana inwestycja.

Przy mądrze i rozsądnie zaprojektowanej hali wynik powinien oscylować na poziomie 33 – 36 kg stali na m2. Gdy taki nieekonomiczny projekt wpada w nasze ręce, zawsze proponujemy Klientowi możliwość optymalizacji całej konstrukcji. W ten sposób obniżamy koszt inwestycji i skracamy termin realizacji zlecenia. Zawsze radzimy potencjalnym Klientom, aby już na etapie projektowania konstrukcji zwrócić się na konsultacje i pomoc do nas, jako wykonawcy hali. Wtedy mamy możliwość doradzić pewne rozwiązania konstrukcyjne, które od razu zostaną wprowadzone do projektu, co spowoduje  uniknięcie nieekonomicznych rozwiązań w projekcie. Tylko dobrze wykonany projekt gwarantuje szybki i sprawny proces realizacji zlecenia oraz zoptymalizuje koszty całej inwestycji.

PrOdukty

liteMESH-9-kopia-364x140-1.jpg
Siatki LiteMESH
AA-SZUBIENICA-4-364x140-1.jpg
Szubienica
CCC-364x140-1.jpg
Lina życia
DSC_1990-364x140-1.jpg
Podesty rozładunkowe / wysuwnice budowlane
solid-boxy-768x244.png
Skrzynie antywłamaniowe SOLIDBOX
MULDA-4-kopia-364x140-1.jpg
Kontenery samowyładowcze – muldy samowyładowcze
DSC00005-364x140-1.jpg
Hale stalowe z płyt warstwowych
SIATKA-T-SEPIA-2-364x140-1.jpg
Siatka T
SCHODNIE-7-kopia-364x140-1.jpg
Schodnie i pomosty
spider-1.jpg
Spider
kosz.png
Kosze transportowe
wiata-2.jpg
Wiaty BHP
wozek-kafelki-strumin.png
Wózek kastry budowlanej
kontener-kafelki-strumin.png
Kontener na gruz
lej-do-betonu-kafelki-strumin.png
Lej do betonu