skrzynka narzędziowa duża

Solid boxy – Skrzynia budowlana

Zobacz katalog  Instrukcja obsługi

 

 

Skrzynia SOLID BOX przeznaczona jest do bezpiecznego przechowywania i transportowania narzędzi. SOLID BOX od STRUMIN:

  • zapobiega kradzieżom sprzętu budowlanego
  • pozwala na łatwy i bezpieczny transport
  • chroni akcesoria w trudnych warunkach atmosferycznych

Szczegółowy opis produktu:

Najważniejsze cechy produktu:
  • Projekt łączy ze sobą funkcjonalność, mobilność i łatwość transportu przy użyciu dźwigu, wózka paletowego lub widłowego.
  • Antywłamaniowa konstrukcja skrzyni zrealizowana została przez szereg współpracujących ze sobą zabezpieczeń (system wielopunktowego blokowania i ryglowania pokrywy, połączenia wykonane spoiną ciągłą, ukryty zamek), który chroni ją przed włamaniem lub kradzieżą.
  • Dzięki swojej wszechstronności (m.in. możliwość zamontowania kółek) znajduje zastosowanie zarówno na małych, jak i dużych budowach.
Normy i certyfikaty: – Certyfikaty bezpieczeństwa i jakości TÜV Rheinland Polska – CE (Conformité Européenne) ce_tuv-300x167.png

GALERIA ZDJĘĆ:

Poszukujesz nowoczesnych rozwiązań zabezpieczających Twój wartościowy sprzęt? 100% ochronę zapewni Ci duża skrzynka narzędziowa, która na stałe weszła do asortymentu naszej firmy. Ta doskonała konstrukcja zagwarantuje szczelną oraz kompleksową osłonę wszelkim urządzeniom, narzędziom czy innym elementom wyposażenia. Sprawdź ofertę przedsiębiorstwa STRUMIN i zaopatrz się w doskonałej jakości, a wręcz pancerne skrzynie budowlane, które robią ogromną furorę w wielu branżach na rynku.

Skrzynia budowlana: funkcjonalność i pełne bezpieczeństwo. 
Zatroszcz się o wartościowe wyposażenie firmy

Solidna skrzynia narzędziowa przede wszystkim zapobiegnie kradzieżom sprzętu budowlanego. Masywne urządzenia nie zawsze transportowane są z powrotem do magazynu, lecz bardzo często pozostają po skończonej pracy na placu budowy. W celu zapewnienia bezpieczeństwa, warto zainwestować w skrzynie budowlane, które również cechują się stosunkową lekkością, co znaczenie wpłynie na ich transport z miejsca składowania, na stanowisko pracy. Kufer narzędziowy jest naprawdę prosty w budowie i charakteryzuje się zaawansowanymi zabezpieczeniami. Cała konstrukcja stanowi połączenie funkcjonalności, mobilności oraz łatwości w transporcie przy użyciu dźwigu, wózka widłowego lub paletowego. Skrzynie znalazły swoje zastosowanie w szeroko pojętym budownictwie. Można zamontować do nich zestaw kółek, więc stanowią naprawdę atrakcyjną osłonę zabezpieczeniową na małych, jak i dużych obszarach budowy.

Duża skrzynka narzędziowa – komfort i jakość w nowoczesnym wydaniu. Zobacz sam!

Oryginalna, praktyczna oraz duża skrzynka na narzędzia to prawdziwy Must Have dla prestiżowych firm. Urządzenia budowlane nie są tanie, dlatego warto zabezpieczać je zarówno przed kradzieżą, jak i negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Nasze kufry budowlane zostały skonstruowane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wykazują właściwości takie jak: trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne, niesprzyjające warunki pogodowe, zanieczyszczenia czy pyłki i kurze. Ochrona akcesoriów zapewniona jest przez 24h na dobę. Ponadto, duża skrzynia na narzędzia posiada antywłamaniową powłokę, system wielopunktowego blokowania i ryglowania pokrywy, a także ukryty zamek. Nasi eksperci z firmy STRUMIN komponują tego typu konstrukcje z myślą o Tobie. Duża skrzynka narzędziowa to funkcjonalne rozwiązanie zarówno dla małych, jak i większych przedsiębiorstw. Już dziś skonsultuj się z naszymi fachowcami, którzy pomogą dobrać Ci odpowiednie elementy wyposażenia.

PrOdukty

liteMESH-9-kopia-364x140-1.jpg
Siatki LiteMESH
AA-SZUBIENICA-4-364x140-1.jpg
Szubienica
CCC-364x140-1.jpg
Linia życia
DSC_1990-364x140-1.jpg
Podesty rozładunkowe / wysuwnice budowlane
solid-boxy-768x244.png
Skrzynie antywłamaniowe SOLIDBOX
MULDA-4-kopia-364x140-1.jpg
Kontenery samowyładowcze – muldy samowyładowcze
DSC00005-364x140-1.jpg
Hale stalowe z płyt warstwowych
SIATKA-T-SEPIA-2-364x140-1.jpg
Siatka T
SCHODNIE-7-kopia-364x140-1.jpg
Schodnie i pomosty
spider-1.jpg
Spider
kosz.png
Kosze transportowe
wiata-2.jpg
Wiaty BHP
wozek-kafelki-strumin.png
Wózek kastry budowlanej
kontener-kafelki-strumin.png
Kontener na gruz
lej-do-betonu-kafelki-strumin.png
Lej do betonu