zabezpieczenia szachtów windowych bhp

Systemy zabezpieczeń szachtów windowych

Zobacz katalog Pobierz DTR

System Zabezpieczeń Szachtów Windowych przeznaczony jest do zabezpieczenia szachtów windowych oraz innych otworów technicznych, w których obszarze zachodzi niebezpieczeństwo upadku z wysokości. System:

  • niweluje niebezpieczeństwo upadku z wysokości,
  • chroni sprzęt techniczny przed upadkiem,
  • wzmacnia poziom bezpieczeństwa na budowie.

Szczegółowy opis produktu:

Najważniejsze cechy produktu:

  • Pozwala na zabezpieczenie pracowników znajdujących się w pobliżu lub wykonujących prace w szybie windowym oraz jego obrębie.
  • Furtka zabezpiecza przed upadkiem osób i przedmiotów do szybów windowych lub innych otworów technicznych, chroniąc osoby znajdujące się poniżej.
  • Posiada możliwość regulacji i dopasowania do danej szerokości otworu oraz otwarcia jego górnej połowy (skrzydła ruchomego).

System zabezpieczeń szachtów windowych jest zgodny z normami:

  • Certyfikaty bezpieczeństwa i jakości TÜV Rheinland Polska
  • CE (Conformité Européenne)

Bezpieczeństwo to podstawa zarówno w trakcie wykonywania prac budowlanych, jak i w momencie, gdy budynek zostaje oddany do użytku. W obecnie projektowanychnieruchomościach coraz częściej można napotkać windy w towarzystwie schodów, nawet jeżeli blok mieszkalny ma niewiele pięter. Obecność windy w obiekcie podwyższa wartość oraz atrakcyjność mieszkań w czasie ich sprzedaży, ale także podwyższa ryzyko wypadku podczas jego budowy poprzez przebiegający przez całą wysokość budynku, często niezabezpieczony, otwór. Dlatego warto w trakcie prowadzenia procesów budowlanych postawić na zabezpieczenia szachtów windowych BHP. Zwiększ bezpieczeństwo swoje oraz swoich pracowników razem z firmą STRUMIN. To u nas zaopatrzysz się w wysokiej jakości produkty, które posłużą przez wiele lat.

Funkcjonalność idzie w parze z wytrzymałością. 
Zainwestuj w zabezpieczenia otworów windowych

Zabezpieczenia szachtów windowych BHP naszej firmy odznaczają się świetnymi parametrami. Przede wszystkim są niezwykle wytrzymałe oraz solidne. Precyzyjne wykonanie tych komponentów sprawiło, że dziś używane są niemalże na każdej dużej budowie. Oprócz tego, cechują się niebywałąprostotą wykonania i montażu. Uszkodzenia mechaniczne lub niesprzyjające czynniki zewnętrzne jak: pyły, kurze, toksyczne substancje lub negatywne warunki pogodowe, nie mają szans w starciu z rozwiązaniami jakie zastosowaliśmy. Profesjonalne zabezpieczenia otworów windowych wyróżniają się także wysoką uniwersalnością zastosowania m.in. dzięki temu, że konstrukcje posiadają możliwość regulacji i dopasowania do danej szerokości otworu, a także możliwością otwarcia tylko jego górnej połowy. Tym sposobem dopasujemy dla Ciebie pierwszorzędnej klasy produkt adekwatny do indywidualnych wymagań. Zapraszamy do składania zamówien

Cechy charakterystyczne i zastosowanie produktów. 
Poznaj zabezpieczenia szachtów windowych BHP

Każdy pracodawca powinien zadbać o komfort pracy, a przede wszystkim o odpowiednie warunki BHP. Nasze konstrukcje posiadają certyfikaty bezpieczeństwa oraz jakości, dlatego nie musisz się więcej martwić o to, że zainwestujesz w kiepskiej klasy produkt. Zabezpieczenia otworów windowych są łatwe w montażu oraz demontażu. Wystarczy chwila, aby założyć bądź ściągnąć furtkę i przewieźć ją bez żadnych problemów w kolejne miejsce. Na poszczególne elementy wyposażenia nie będą miały wpływu czynniki zewnętrzne, gdyż produkty wykonane są z ocynkowanej stali. Daj się zaskoczyć i zainwestuj w zabezpieczenia szachtów windowych BHP z naszej firmy STRUMIN. Od lat działamy na rynku i potrafimy zrozumieć wszystkie potrzeby współczesnych Klientów. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego też postanowiliśmy zgromadzić atrakcyjny, funkcjonalny i jakościowy asortyment, który odmieni rzeczywistość na polskich budowach i nie tylko.

PrOdukty

liteMESH-9-kopia-364x140-1.jpg
Siatki LiteMESH
AA-SZUBIENICA-4-364x140-1.jpg
Szubienica
CCC-364x140-1.jpg
Linia życia
DSC_1990-364x140-1.jpg
Podesty rozładunkowe / wysuwnice budowlane
solid-boxy-768x244.png
Skrzynie antywłamaniowe SOLIDBOX
MULDA-4-kopia-364x140-1.jpg
Kontenery samowyładowcze – muldy samowyładowcze
DSC00005-364x140-1.jpg
Hale stalowe z płyt warstwowych
SIATKA-T-SEPIA-2-364x140-1.jpg
Siatka T
SCHODNIE-7-kopia-364x140-1.jpg
Schodnie i pomosty
spider-1.jpg
Spider
kosz.png
Kosze transportowe
wiata-2.jpg
Wiaty BHP
wozek-kafelki-strumin.png
Wózek kastry budowlanej
kontener-kafelki-strumin.png
Kontener na gruz
lej-do-betonu-kafelki-strumin.png
Lej do betonu