Zabezpieczenia budowlane

Zabezpieczenia budowlane odgrywają olbrzymią rolę w trakcie wszelkich procesów konstrukcyjnych czy aranżacyjnych, zwłaszcza jeśli pracownicy ekipy wykonawczej wznoszą wysoki budynek wielopiętrowy. Środki ochrony przed upadkiem z wysokości to prawdziwy Must Have. Na szczęście w naszej firmie STRUMIN zgromadziliśmy doskonałe przyrządy oraz konstrukcje, które odznaczają się niezwykłą funkcjonalnością. Wyciągamy pomocną dłoń do wszystkich właścicieli przedsiębiorstw budowlanych, pragnących 100% bezpieczeństwa dla swoich pracowników. 

PrOdukty

liteMESH-9-kopia-364x140-1.jpg
Siatki LiteMESH
AA-SZUBIENICA-4-364x140-1.jpg
Szubienica
CCC-364x140-1.jpg
Linia życia
DSC_1990-364x140-1.jpg
Podesty rozładunkowe / wysuwnice budowlane
solid-boxy-768x244.png
Skrzynie antywłamaniowe SOLIDBOX
MULDA-4-kopia-364x140-1.jpg
Kontenery samowyładowcze – muldy samowyładowcze
DSC00005-364x140-1.jpg
Hale stalowe z płyt warstwowych
SIATKA-T-SEPIA-2-364x140-1.jpg
Siatka T
SCHODNIE-7-kopia-364x140-1.jpg
Schodnie i pomosty
spider-1.jpg
Spider
kosz.png
Kosze transportowe
wiata-2.jpg
Wiaty BHP

Przejrzyj asortyment firmy STRUMIN i wybierz wszystkie funkcjonalne oraz jakościowe produkty

Wszelkie zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości są na wyciągnięcie ręki. W naszej ofercie dostępne są wyłącznie przetestowane oraz cenione produkty oraz konstrukcje, które zasłynęły ze swojej wytrzymałości, solidności oraz stabilności. U nas znajdziesz m.in. liny asekuracyjne, doskonale wpływające na podniesienie bezpieczeństwa pracowników, wykonujących swoje zadania na wysokościach, a także siatki budowlane, zapewniające kompleksową ochronę osób znajdujących się na niższych poziomach budowy. Pamiętając o niebezpiecznych otworach w centralnych częściach obiektu, stworzyliśmy również idealną ofertę na zabezpieczenia szachtów windowych. Zapoznaj się z naszymi pierwszorzędnymi oraz unikalnymi rozwiązaniami, które pozytywnie wpłyną na bezpieczeństwo w trakcie prac budowlanych. Zaopatrz się w niezbędne produkty, kontaktując się z naszymi specjalistami.

Wysoka jakość mobilnych konstrukcji gwarancją bezpieczeństwa

Ochrona przed upadkiem z wysokości to klucz w codziennym funkcjonowaniu na budowie. W trakcie robót na wysokościach nie można pozwolić sobie choćby na minimalny błąd, który prawdopodobnie będzie wiele kosztować. Zanim zaczniesz wcielać w życie wszelkie projekty, zapoznaj się z naszym praktycznym asortymentem. U nas czeka na Ciebie naprawdę szeroki wachlarz możliwości. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że współczesnym Klientom zależy na produktach cechujących się łatwością w montażu, a także na mobilnych elementach wyposażenia. Z tego względu, w firmie STRUMIN dostępne są:
balustrady tymczasowe, a także funkcjonalne schody tymczasowe budowlane. Dzięki tym komponentom z całą pewnością zmniejszysz ryzyko wystąpienia jakichkolwiek uszkodzeń czy uszczerbków na zdrowiu pracowników. Odkryj zabezpieczenia budowlane najwyższej jakości prosto z firmy STRUMIIN!

Zabezpieczenia budowlane i sprzęt do asekuracji - STRUMIN
32-084 Morawica 191
tel. +48 515 515 445