siatka budowlana

Siatki LiteMESH

Zobacz katalog Pobierz DTR

System LiteMESH (siatki LiteMESH) przeznaczony jest do zabezpieczenia zewnętrznych krawędzi budynków, a także stosowany jest jako zabezpieczenie prac na niższych poziomach oraz zabezpieczenie ciągów komunikacyjnych.

Siatka zabezpieczająca wychwytuje spadające przedmioty i chroni jednocześnie osoby znajdujące się poniżej.

Szczegółowy opis produktu:

Siatki LiteMESH to połączenie dwóch siatek z szerokim i drobnym oczkiem. Przechwytuje duże przedmioty oraz drobne elementy, a nawet materiały półpłynne, takie jak zaprawy itp.

System zapewnia łatwy, uniwersalny i szybki montaż do czoła i od góry stropu oraz do ściany. Dzięki lekkości i elastyczności systemu możliwe jest także dopasowanie go do każdych warunków budowlanych, co czyni go wyjątkowo uniwersalnym.

Siatka LiteMESH zapewnia szybkie i tanie zabezpieczenie prac budowlanych i remontowych oraz innych prac wymagających podniesienia poziomu bezpieczeństwa.

Dzięki naszym siatkom Lite MESH łatwo i szybko zabezpieczyć można ciągi komunikacyjne przed spadającymi przedmiotami. Siatki zabezpieczające produkowane przez STRUMIN charakteryzują się również niską wagą oraz możliwością ręcznego montażu. Dzięki swej konstrukcji gwarantują dużą elastyczność zastosowań, a przy tym są niezwykle ekonomiczne.

Lekka konstrukcja, prosty i intuicyjny montaż, prosty i elastyczny system, uniwersalny adapter mocujący, regulowane nachylenie siatki  – to wszystko sprawia, że siatki  Lite MESH są niezastąpione na każdej budowie i nie tylko. Dodatkowo  nasze siatki zabezpieczające można złożyć, co znacznie ułatwia ich  magazynowanie oraz transport.

Firma STRUMIN – w trosce o najwyższy poziom bezpieczeństwa na budowie  – jest także producentem podestów budowlanych, urządzeń asekuracyjnych oraz tzw. Linii Życia.

Siatka budowlana przeznaczona jest do zabezpieczenia zewnętrznych krawędzi wznoszonego budynku. Oprócz tego, stanowi ona również formę osłony niższych poziomów budynku, oraz ochronę ciągów komunikacyjnych np. tuż przy schodniach. Siatka zabezpieczająca budowlana skrupulatnie wychwyci spadające przedmioty lub resztki czy odpadki materiałów budowlanych, które mogłyby finalnie uszkodzić osoby znajdujące się na niższych poziomach budowli. Zaopatrz się w doskonałe i jakościowe akcesoria z naszego asortymentu STRUMIN. Oczekujemy na Twoje zamówienia każdego dnia, ponieważ pragniemy zagwarantować Ci bezpieczeństwo i komfort pracy.

Różnorodne siatki asekuracyjne są dostępne w naszym asortymencie.

Sprawdź jakościowe produkty

W naszej ofercie znajdziesz oryginalne, jakościowe oraz wytrzymałe komponenty, które z całą pewnością przydadzą się w trakcie codziennego funkcjonowania na placu budowy. Siatki zabezpieczające budowlane stanowią niezbędne wyposażenie podczas wszelkich prac, czy remontowych, czy budowlanych. W firmie STRUMIN dostępne są różne rodzaje tych akcesoriów. Te cechujące się niezwykłą wytrzymałością to m.in. Siatki LiteMESH oraz Siatki BHP typu T. Konstrukcje są proste poprzez swój modułowy charakter.. W trosce o bezpieczeństwo na budowie, w trakcie produkcji, wykorzystujemy jedynie wysokojakościowe materiały, które przysłużą się przez wiele, wiele lat. NIeustannie testujemy nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, które doskonale odznaczą się w Twoim miejscu pracy. Podczas kreowania naszych produktów bazując na sprawdzonych metodach produkcyjnych, potrafimy znaleźć złoty środek pomiędzy ceną a jakością i w ten sposób w naszych katalogach znajdziesz wyłącznie siatki budowlane najwyższych standardów.

Siatka asekuracyjna – zalety oraz cechy charakterystyczne.

Zamień każdą budowę w atrakcyjne miejsce pracy

Każda siatka ochronna budowlana z naszej oferty cechuje się doskonałymi parametrami technicznymi. Precyzyjne wykonanie to nie wszystko. Dobraliśmy komponenty wyłącznie wysokiej jakości, które wspólnie składają się na niezawodne produkty. Każda siatka BHP z firmy STRUMIN charakteryzuje się niebywałą elastycznością, a co za tym idzie, również odpornością na niesprzyjające czynniki zewnętrzne lub uszkodzenia mechaniczne. Zanieczyszczenia czy pyły wynikające ze specyfiki pracy na budowie, w żadnym wypadku nie wpłyną na kondycję produktów. Co jeszcze wyróżnia nasze siatki bezpieczeństwa BHP? Lekka konstrukcja, prosty, a także intuicyjny montaż oraz certyfikowana siatka. W zestawach występują uniwersalne adaptery mocujące, które wpłyną na stabilność poszczególnych sprzętów. Każda siatka asekuracyjna pozioma jest również łatwa w demontażu, co znacznie ułatwi jej transport z punktu A do punktu B. Zaopatrz się wyłącznie w wysokiej klasy przyrządy. Siatka budowlana z firmy STRUMIN to prawdziwy top of the top.

PrOdukty

liteMESH-9-kopia-364x140-1.jpg
Siatki LiteMESH
AA-SZUBIENICA-4-364x140-1.jpg
Szubienica
CCC-364x140-1.jpg
Linia życia
DSC_1990-364x140-1.jpg
Podesty rozładunkowe / wysuwnice budowlane
solid-boxy-768x244.png
Skrzynie antywłamaniowe SOLIDBOX
MULDA-4-kopia-364x140-1.jpg
Kontenery samowyładowcze – muldy samowyładowcze
DSC00005-364x140-1.jpg
Hale stalowe z płyt warstwowych
SIATKA-T-SEPIA-2-364x140-1.jpg
Siatka T
SCHODNIE-7-kopia-364x140-1.jpg
Schodnie i pomosty
spider-1.jpg
Spider
kosz.png
Kosze transportowe
wiata-2.jpg
Wiaty BHP
wozek-kafelki-strumin.png
Wózek kastry budowlanej
kontener-kafelki-strumin.png
Kontener na gruz
lej-do-betonu-kafelki-strumin.png
Lej do betonu