Siatka T

System T

Zobacz katalog Pobierz DTR

System siatek T stanowi zabezpieczenie miejsc pracy, w których zachodzi ryzyko wystąpienia upadku z wysokości. Siatka T to połączenie dwóch siatek z szerokim i drobnym oczkiem, których zadaniem jest przechwytywanie ludzi, dużych przedmiotów oraz drobnych elementów, a nawet materiałów półpłynnych takich jak zaprawy itp.

Szczegółowy opis produktu:

Konstrukcję siatek T stanowi układ amortyzujący, który pochłania energię upadku i minimalizuje przeciążenia powstałe przy wyhamowaniu spadającego ciała.

Siatka T amortyzuje upadek z 7 metrów, zabezpieczając ciągi komunikacyjne. Dzięki niezwykle wytrzymałej konstrukcji i uniwersalnemu ręcznemu montażowi stanowi niezbędny element każdego placu budowy i jest niezastąpiona przy pracach remontowych.

Prosta, modułowa konstrukcja, regulowany uchwyt stropowy (regulacja rozstawu szczęk od 20 do 110 cm, samoblokujący uchwyt naścienny, szybkie i wytrzymałe mocowanie – to zalety, dzięki którym siatka T znajdzie zastosowanie w bardzo wielu sytuacjach, w znaczący sposób zwiększając bezpieczeństwo nie tylko pracowników budowy, ale także osób postronnych. Jest ona także łatwa do transportu czy magazynowania.

Firma STRUMIN – w trosce o najwyższy poziom bezpieczeństwa na budowie  – jest także producentem podestów budowlanych, urządzeń asekuracyjnych oraz tzw. Linii Życia. W ofercie mamy także siatki LiteMesh.

Siatka budowlana przeznaczona jest do zabezpieczenia zewnętrznych krawędzi wznoszonego budynku. Oprócz tego, stanowi ona również formę osłony niższych poziomów budynku, oraz ochronę ciągów komunikacyjnych np. tuż przy schodniach. Siatka zabezpieczająca budowlana skrupulatnie wychwyci spadające przedmioty lub resztki czy odpadki materiałów budowlanych, które mogłyby finalnie uszkodzić osoby znajdujące się na niższych poziomach budowli. Zaopatrz się w doskonałe i jakościowe akcesoria z naszego asortymentu STRUMIN. Oczekujemy na Twoje zamówienia każdego dnia, ponieważ pragniemy zagwarantować Ci bezpieczeństwo i komfort pracy.

Różnorodne siatki asekuracyjne są dostępne w naszym asortymencie.

Sprawdź jakościowe produkty

W naszej ofercie znajdziesz oryginalne, jakościowe oraz wytrzymałe komponenty, które z całą pewnością przydadzą się w trakcie codziennego funkcjonowania na placu budowy. Siatki zabezpieczające budowlane stanowią niezbędne wyposażenie podczas wszelkich prac, czy remontowych, czy budowlanych. W firmie STRUMIN dostępne są różne rodzaje tych akcesoriów. Te cechujące się niezwykłą wytrzymałością to m.in. Siatki LiteMESH oraz Siatki BHP typu T. Konstrukcje są proste poprzez swój modułowy charakter.. W trosce o bezpieczeństwo na budowie, w trakcie produkcji, wykorzystujemy jedynie wysokojakościowe materiały, które przysłużą się przez wiele, wiele lat. NIeustannie testujemy nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, które doskonale odznaczą się w Twoim miejscu pracy. Podczas kreowania naszych produktów bazując na sprawdzonych metodach produkcyjnych, potrafimy znaleźć złoty środek pomiędzy ceną a jakością i w ten sposób w naszych katalogach znajdziesz wyłącznie siatki budowlane najwyższych standardów.

Siatka asekuracyjna – zalety oraz cechy charakterystyczne.

Zamień każdą budowę w atrakcyjne miejsce pracy

Każda siatka ochronna budowlana z naszej oferty cechuje się doskonałymi parametrami technicznymi. Precyzyjne wykonanie to nie wszystko. Dobraliśmy komponenty wyłącznie wysokiej jakości, które wspólnie składają się na niezawodne produkty. Każda siatka BHP z firmy STRUMIN charakteryzuje się niebywałą elastycznością, a co za tym idzie, również odpornością na niesprzyjające czynniki zewnętrzne lub uszkodzenia mechaniczne. Zanieczyszczenia czy pyły wynikające ze specyfiki pracy na budowie, w żadnym wypadku nie wpłyną na kondycję produktów. Co jeszcze wyróżnia nasze siatki bezpieczeństwa BHP? Lekka konstrukcja, prosty, a także intuicyjny montaż oraz certyfikowana siatka. W zestawach występują uniwersalne adaptery mocujące, które wpłyną na stabilność poszczególnych sprzętów. Każda siatka asekuracyjna pozioma jest również łatwa w demontażu, co znacznie ułatwi jej transport z punktu A do punktu B. Zaopatrz się wyłącznie w wysokiej klasy przyrządy. Siatka budowlana z firmy STRUMIN to prawdziwy top of the top.

PrOdukty

liteMESH-9-kopia-364x140-1.jpg
Siatki LiteMESH
AA-SZUBIENICA-4-364x140-1.jpg
Szubienica
CCC-364x140-1.jpg
Linia życia
DSC_1990-364x140-1.jpg
Podesty rozładunkowe / wysuwnice budowlane
solid-boxy-768x244.png
Skrzynie antywłamaniowe SOLIDBOX
MULDA-4-kopia-364x140-1.jpg
Kontenery samowyładowcze – muldy samowyładowcze
DSC00005-364x140-1.jpg
Hale stalowe z płyt warstwowych
SIATKA-T-SEPIA-2-364x140-1.jpg
Siatka T
SCHODNIE-7-kopia-364x140-1.jpg
Schodnie i pomosty
spider-1.jpg
Spider
kosz.png
Kosze transportowe
wiata-2.jpg
Wiaty BHP
wozek-kafelki-strumin.png
Wózek kastry budowlanej
kontener-kafelki-strumin.png
Kontener na gruz
lej-do-betonu-kafelki-strumin.png
Lej do betonu