Dowiedz się, dlaczego warto wybrać sprzęt STRUMIN

Firma STRUMIN to ekspert w dziedzinie urządzeń budowlanych i konstrukcji stalowych. Innowacyjność, dbałość o bezpieczeństwo, profesjonalizm – oto co zyskujecie Państwo, wybierając współpracę z nami. Jesteśmy największym w Polsce producentem podestów rozładunkowych. Nasze podesty rozładunkowe (wysuwnice budowlane) spełniają najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa, są łatwe w transporcie i solidnie wykonane. W naszej ofercie mamy również systemy asekuracji gwarantujące bezpieczną pracę na wysokości.

STAL to nasza specjalność. To wspaniały materiał konstrukcyjny, który ze znawstwem poddajemy obróbce. Stop żelaza z węglem przetwarzamy tak, by otrzymać pierwszej klasy produkt, spełniający Państwa oczekiwania. Pracujemy ze stalą czarną i stalą nierdzewną, wydobywając z nich najlepsze parametry wytrzymałościowe. W efekcie możemy się pochwalić setkami przeprowadzonych realizacji dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw.

Wytwórnia konstrukcji stalowych STRUMIN dysponuje własnym zapleczem maszynowym, co korzystnie wpływa na koszty końcowe usług. Jeśli poszukujecie Państwo liderów w dziedzinie podestów rozładunkowych, hal, odbojników czy schodów ze stali, a także innych nietypowych projektów – zapraszamy do kontaktu. Jako producent i dystrybutor systemów zabezpieczeń ze stali zbudowaliśmy rozpoznawalną w całym kraju markę.

W naszym biurze projektowym powstają dla naszych Klientów plany konstrukcyjne, które następnie fachowo realizujemy przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii. Jesteśmy otwarci na nowatorskie, trudne projekty, wymagające indywidualnego podejścia do procesu produkcji.

Trwałość, wysoka jakość wykonania i wszelkie standardy bezpieczeństwa – tym się kierujemy, produkując dla Państwa konstrukcje stalowe. Oferujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy i rozwiązania „pod klucz”, tym samym zdejmujemy z Inwestorów ciężar prowadzenia inwestycji.

Od lat z powodzeniem zrealizowaliśmy setki wymagających projektów inwestycyjnych na terenie kraju jak i na terenie Europy Środkowej i Zachodniej. Dlatego naszym celem jest systematyczny rozwój oraz umacnianie pozycji na rynku i zdobywanie rynków zagranicznych. Oferujemy usługi w zakresie produkcji konstrukcji stalowych, elementów stalowych oraz projektowe.

Dlaczego STRUMIN? 

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM – jesteśmy nowoczesną firmą posiadającą ponad 10-letnie doświadczenie w obróbce i przetwarzaniu stali zarówno czarnej jak i nierdzewnej. Zgrany zespół odpowiednio wykwalifikowanych osób zapewnia kompleksową obsługę na każdym etapie, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Naszą wykwalifikowaną kadrę stanowią architekci, konstruktorzy, projektanci instalacji, spawacze, monterzy, ale też handlowcy i pracownicy biura.

CERTYFIKAT TUV, CERTYFIKATY SPAWALNICZE, NORMY ISO – posiadamy Certyfikaty bezpieczeństwa i jakości TÜV Rheinland Polska oraz certyfikaty spełniające wysoko wyśrubowane normy spawalnicze. Wszystkie wytwarzane przez nas konstrukcje i elementy stalowe spełniają normy ISO.

WŁASNE PRACOWNIE – posiadamy hale produkcyjne wyposażone w suwnice oraz zaplecze pomocnicze i plac składowy, mamy także własną lakiernię proszkową

DORADZTWO – wspieramy Klienta na każdym etapie inwestycji uwalniając przy tym naszą kreatywność, dzięki temu nasze projekty są w pełni funkcjonalne.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE – działamy i reagujemy sprawnie, szybko i skutecznie, dzięki czemu poniesione na inwestycję nakłady szybciej się zwracają.

ATRAKCYJNE CENY – jako producent konstrukcji stalowych oferujemy wysoką jakość usług w rozsądnych cenach. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Zapewniamy optymalizację projektów, co przekłada się na ekonomię budowy i może znacznie obniżyć  koszty inwestycji.

Oferta współpracy

Zapraszamy do współpracy osoby, firmy, dostawców i dystrybutorów oraz wszystkich zainteresowanych naszymi produktami i usługami.

Chętnie nawiążemy relacje partnerskie z:

  • architektami
  • projektantami konstrukcji
  • pracowniami architektury krajobrazu
  • producentami konstrukcji aluminiowych i fasad
  • firmami budowlanymi
  • producentami systemów osłon przeciwsłonecznych
  • dostawcami stali
  • lakierniami proszkowymi
  • dystrybutorów produktu
  • generalnych wykonawców inwestycji
liteMESH-9-kopia-364x140-1.jpg
Siatki LiteMESH
SIATKA-T-SEPIA-2-364x140-1.jpg
Siatka T
DSC_1990-364x140-1.jpg
Podesty rozładunkowe / wysuwnice budowlane
CCC-364x140-1.jpg
Linia życia
SCHODNIE-7-kopia-364x140-1.jpg
Schodnie i pomosty
MULDA-4-kopia-364x140-1.jpg
Kontenery samowyładowcze – muldy samowyładowcze
AA-SZUBIENICA-4-364x140-1.jpg
Szubienica
solid-boxy-768x244.png
Skrzynie antywłamaniowe SOLIDBOX
DSC00005-364x140-1.jpg
Hale stalowe z płyt warstwowych
spider-768x244.jpg
Spider
kosz.png
Kosze transportowe
wiata-2.jpg
Wiaty BHP
wozek-kafelki-strumin.png
Wózek kastry budowlanej
kontener-kafelki-strumin.png
Kontener na gruz
lej-do-betonu-kafelki-strumin.png
Lej do betonu