schody budowlane

Schodnie

Zobacz katalog Pobierz DTR Waga

Wraz z rozwojem budownictwa oraz z rozwojem systemów optymalizacji procesów przemysłowych kwestia komunikacji między miejscami pracy stała się istotna z punktu widzenia bezpieczeństwa oraz ekonomii.

Schodnie,  czyli tymczasowy bieg schodowy, zostały zaprojektowane w oparciu o wymagania opisane w normie EN 12811 – Tymczasowe konstrukcje stosowane na placu budowy –  Warunki wykonania i ogólne zasady projektowania.

Szczegółowy opis produktu:

Dzięki zestawieniu ze sobą wymagań wynikających z przepisów BHP, czynników ekonomicznych,  ergonomii i doświadczeń wyciągniętych z dyskusji oraz spotkań z klientami, opracowaliśmy system zapewniający sprawne przemieszczanie się między poziomami roboczymi, tak aby zapewnić optymalną komunikację, sprawny transport lekkich narzędzi i materiałów budowlanych, z możliwością szybkiego demontażu i montażu w innym miejscu, w którym wykonywane są aktualne prace. Tymczasowe schodnie na placu budowy zapewniają trzy podstawowe udogodnienia:
  • łatwe, szybkie i sprawne przemieszczanie się między poziomami roboczymi.
  • możliwość szybkiego demontażu, przeniesienia w inne miejsce i ponownego montażu,  co pozwala na usprawnienie prac budowlanych, remontowych.
  • przy pracach na elewacji zapewniają sprawne i szybkie przemieszczanie się, zmianę lokalizacji ciągu komunikacyjnego.
Wymagania dotyczące kąta nachylenia schodni, ich szerokość, głębokość stopnia, nośność  zaprojektowaliśmy tak, aby w sposób prosty zrealizować konkretny ciąg komunikacyjny, spełniający wymagania klienta w zakresie użyteczności i optymalnych kosztów. Schodnie dostarczamy na miejsce w całości i po dokonaniu prostych czynności tj. ustawienie wymaganego kąta nachylenia, są gotowe w ciągu kilku minut do ustawienia na miejscu. Zakres regulacji kąta nachylenia schodów mieści się między 35° a 55°, ich montaż, ustawienie może zostać zrealizowane, gdziekolwiek konieczne jest zastosowanie ciągu komunikacyjnego między poziomami.  

Schody budowlane to konstrukcja, która zdecydowanie wpływa na codzienne funkcjonowanie na wszelkich placach budowy. Poza tym, wraz z nieustannym rozwojem tej branży, aktualnie wręcz wymagane są schodnie zgodne z opisem normy EN 12811.. Nieprzerwanie dążymy do zaspokajania potrzeb naszych Klientów, którzy również na placach budowy pragną wyróżniać się profesjonalizmem, a także podążaniem za nowościami rynkowymi. Dowiedz się więcej, co przygotowaliśmy w naszych katalogach produktowych specjalnie dla Ciebie.

 

Tymczasowe schody budowlane zapewnią spore udogodnienia.
Dowiedz się więcej o konstrukcjach prosto z firmy STRUMIN

Specjalistyczne schody budowlane przede wszystkim ułatwią przemieszczanie się po sąsiednich poziomach na placu budowy. Sprawne działanie podczas tworzenia różnorodnych nieruchomości to element kluczowy. Dzięki naszym konstrukcjom z całą pewnością praca stanie się efektywniejsza. Schody budowlane tymczasowe cechują się łatwością w montażu oraz demontażu i właśnie to sprawia, że zyskały one zdecydowaną przewagę nad konkurencyjnymi komponentami. Nasze jakościowe schodnie budowlane w bardzo krótkim czasie można złożyć i przenieść do innego miejsca, w którym wówczas będą stanowiły przydatniejszy element placu budowy. Schody budowlane zagwarantują szybkie przemieszczanie się również przy pracach elewacyjnych, a w razie potrzeby w parę minut można zmienić ich lokalizację. Firma STRUMIN zadbała o wszystkich interesantów, nawet o tych najbardziej wymagających. Zapraszamy serdeczne do przejrzenia naszego atrakcyjnego asortymentu.

Schodnia budowlana jest na wyciągnięcie ręki.
Poznaj jakościowe produkty z naszego asortymentu

U nas każdy Klient znajdzie odpowiednie komponenty budowlane adekwatne do indywidualnych preferencji. Schody budowlane z naszej firmy posiadają możliwość dopasowania do dowolnego kąta, Nasi wybitni specjaliści i konstruktorzy, połączyli ze sobą najważniejsze parametry w taki sposób, że aktualnie wszelkie konstrukcje wpisują się w gusta niemalże wszystkich osób, a co najistotniejsze właścicieli firm budowlanych oraz deweloperów, którzy coraz częściej stawiają na kompleksowe bezpieczeństwo. Jeżeli chciałbyś i Ty zakupić prestiżowe, a także wytrzymałe schody tymczasowe budowlane, nie zwlekaj dłużej tylko skontaktuj się z nami jak najszybciej. Specjaliści z firmy STRUMIN doradzą Ci w wyborze odpowiednich oraz najbardziej zoptymalizowanych schodni. Tym sposobem zyskasz nie tylko większe bezpieczeństwo pracy, ale również zaprezentujesz swój profesjonalizm na tle działań swojej konkurencji.

PrOdukty

liteMESH-9-kopia-364x140-1.jpg
Siatki LiteMESH
AA-SZUBIENICA-4-364x140-1.jpg
Szubienica
CCC-364x140-1.jpg
Linia życia
DSC_1990-364x140-1.jpg
Podesty rozładunkowe / wysuwnice budowlane
solid-boxy-768x244.png
Skrzynie antywłamaniowe SOLIDBOX
MULDA-4-kopia-364x140-1.jpg
Kontenery samowyładowcze – muldy samowyładowcze
DSC00005-364x140-1.jpg
Hale stalowe z płyt warstwowych
SIATKA-T-SEPIA-2-364x140-1.jpg
Siatka T
SCHODNIE-7-kopia-364x140-1.jpg
Schodnie i pomosty
spider-1.jpg
Spider
kosz.png
Kosze transportowe
wiata-2.jpg
Wiaty BHP
wozek-kafelki-strumin.png
Wózek kastry budowlanej
kontener-kafelki-strumin.png
Kontener na gruz
lej-do-betonu-kafelki-strumin.png
Lej do betonu