Kontakt

Nie wiesz, który sprzęt wybrać?

Wyślij zapytanie -
nasz doradca skontaktuje się z Tobą!

Wyślij zapytanie - nasz doradca skontaktuje się z Tobą!

cropped-LOGO-STRUMIN-ZOLTE-NA-WWW-230x36.webp

Zadzwoń pod numer:
tel. +48 515 515 445


Strumin Equipment Sp. z o.o.
32-084 Morawica 191
NIP: 944-22-78-659

STRUMIN Sp. z o.o. Sp.k.
Aleksandrowice, ul. Tęczyńskich 2
32-084 Morawica
NIP 513-02-49-717

P.P.H.U STRUMIN Kamil Strumiński
32-084 Morawica 191
NIP 944-21-77-757

Dział handlowy

rafalz1-1-e1624349539748-150x150.jpg

Rafał Żerko

Dyrektor Sprzedaży
rafal.z@strumin.pl tel. +48 571 870 100

Jakub-Plosajkiewicz-150x150.png

Jakub Płosajkiewicz

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy
województwa: zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie
jakub.p@strumin.pl tel. +48 502 900 528

Projekt-bez-nazwy-1-150x150.jpg

Dariusz Ogrodnik

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy
województwa: pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie
dariusz.o@strumin.pl tel. +48 505 026 914

nikt-150x150.jpg

Zbigniew Strumiński

Dyrektor Operacyjny
centrala@strumin.pl tel. +48 510 795 665


MagdalenaKolecka1-e1624349319966-150x150.jpg

Magdalena Kołecka

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy województwa: podlaskie, mazowieckie, lubelskie
magdalena.k@strumin.pl tel. +48 500 497 887

20240404-_L1A5666-150x150.jpg

Sobiesław Pawlikowski

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy
województwa: podkarpackie, małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, opolskie sobieslaw.p@strumin.pl tel. +48 507 161 171

Roman-Robotecki-2-150x150.png

Roman Robotecki

Menadżer ds. Eksportu
roman.r@strumin.pl tel. +48 509 691 400

nikt-150x150.jpg

Jakub Milc

Specjalista ds. logistyki
jakub.m@strumin.pl tel. +48 451 173 643

Dział konstrukcji

JustynaWojciechowska1-e1624517010990-150x150.jpg

Justyna Wojciechowska

Konstruktor
justyna.w@strumin.pl
+48 507 161 151

nikt-150x150.jpg

Krzysztof Krzywdziak

Inżynier Produktu
krzysztof.k@strumin.pl
tel: +48 609 728 764

Mateusz-150x150.jpg

Mateusz Grabowski

Inżynier Produktu
mateusz.g@strumin.pl


GrzegorzPrzytocki1-e1624349398410-150x150.jpg

Grzegorz Przytocki 

Kierownik Produkcji
grzegorz.p@strumin.pl
+48 788 656 205

Projekt-bez-nazwy-12-150x150.png

Marta Partyka

Konstruktor
marta.p@strumin.pl
+48 661 317 102

Dział kosztorysu


Dział administracji i księgowości

Ilona-150x150.jpg

Ilona Pawlikowska

Kierownik Biura
ilona.p@strumin.pl
tel: +48 500 355 107


Kamila-150x150.jpg

Kamila Kamińska

Specjalista ds. administracji i HR
kamila.k@strumin.pl
tel: +48 515 515 445

Dział marketingu

Katarzyna-150x150.jpg

Katarzyna Matoga-Jawniak

Specjalistka ds. marketingu
marketing@strumin.pl
tel: +48 505 026 763

Klaudyna-150x150.jpg

Klaudyna Szczepanik

Młodsza Specjalistka ds. marketingu
klaudyna.s@strumin.pl

Zarząd

KamilStruminski1-e1624349305149-150x150.jpg

Kamil Strumiński

Właściciel
struminski@strumin.pl
tel: +48 515 488 585


Dominik-Nowak1-150x150.jpg

Dominik Nowak 

Właściciel
dominik.n@strumin.pl
tel: +48 504 305 917