Nie wiesz, który sprzęt wybrać?

Wyślij zapytanie - nasz doradca skontaktuje się z Tobą!


Lub zadzwoń pod numer:
tel. +48 515 515 445



P.P.H.U STRUMIN Kamil Strumiński
32-084 Morawica 191
NIP 944-21-77-757


STRUMIN Sp. z o.o. Sp.k.
Aleksandrowice 17 32-084 Morawica 191
NIP 513-02-49-717

Dział handlowy

rafalz1-1-e1624349539748-150x150.jpg

Rafał Żerko

Sales Force Leader
rafal.z@strumin.pl tel. +48 571 870 100

MagdalenaKolecka1-e1624349319966-150x150.jpg

Magdalena Kołecka

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy
województwa: podlaskie, mazowieckie, lubelskie
magdalena.k@strumin.pl tel. +48 500 497 887

PawelFalis1-e1624349265903-150x150.jpg

Paweł Falis

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy
województwa: podkarpackie, małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, opolskie
pawel.f@strumin.pl tel. +48 507 161 171

Sylwia-Popenda-150x150.png

Sylwia Popenda

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy
województwa: warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie
sylwia.p@strumin.pl tel. +48 505 026 914

Jakub-Plosajkiewicz-150x150.png

Jakub Płosajkiewicz

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy
województwa: zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie
jakub.p@strumin.pl tel. +48 502 900 528

nikt-150x150.jpg

Zbigniew Strumiński

Dyrektor Operacyjny
centrala@strumin.pl

+48 510 795 665

Dział konstrukcji

GrzegorzPrzytocki1-e1624349398410-150x150.jpg

Grzegorz Przytocki 

Kierownik Produkcji
grzegorz.p@strumin.pl
+48 788 656 205

JustynaWojciechowska1-e1624517010990-150x150.jpg

Justyna Wojciechowska

Konstruktor
justyna.w@strumin.pl
+48 507 161 151

JanBaba1-e1624349285592-150x150.jpg

Jan Bąba

Konstruktor
jan.b@strumin.pl
+48 511 267 434

MartaPartyka-e1624516213905-150x150.jpg

Marta Partyka

Konstruktor
marta.p@strumin.pl
+48 796 020 635

nikt-150x150.jpg

Krzysztof Krzywdziak

Inżynier Produktu
krzysztof.k@strumin.pl
tel: +48 609 728 764

Dział administracji i księgowości

IlonaPawlikowska1-e1624349424874-150x150.jpg

Ilona Pawlikowska

Kierownik Biura
ilona.p@strumin.pl
tel: +48 500 355 107

MariaKumala1-e1624349344403-150x150.jpg

Maria Kumala

Specjalista ds. administracji
maria.k@strumin.pl
tel: +48 515 515 445

Dział marketingu

nikt-150x150.jpg

Anna Szczykutowicz

Specjalistka ds. marketingu
marketing@strumin.pl
tel: +48 728 970 484

Zarząd

KamilStruminski1-e1624349305149-150x150.jpg

Kamil Strumiński

Właściciel
struminski@strumin.pl
tel: +48 515 488 585

Dominik-Nowak1-150x150.jpg

Dominik Nowak 

Właściciel
dominik.n@strumin.pl
tel: +48 504 305 917