lina zycia

Linia życia

Zobacz katalog Pobierz DTR 

Lina życia – instrukcja IRUDEK

urządzenie samohamowne – instrukcja IRUDEK

 

 

Linia Życia należy do rodziny systemów asekuracyjnych, których celem jest zabezpieczenie pracowników podczas wykonywania prac na wysokości. Użycie Linii życia minimalizuje ryzyko wystąpienia efektu wahadła. Linia życia od STRUMIN:

  • chroni użytkownika przed upadkiem z wysokości,
  • zapobiega potknięciom oraz upadkom,
  • zwiększa bezpieczeństwo pracy na placu budowy.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Mobilny punkt kotwiczący zapewnia swobodne przemieszczanie  się  w szerokim obszarze pracy.
  • Prostota systemu umożliwia łatwe dopasowanie do różnorodnych warunków budowlanych.
  • Słupy nośne systemu współpracują ze wszystkimi rodzajami gniazd, jakie oferuje system SAS.
  • Uniwersalność i elastyczność systemu zapewniają gniazda kotwione, zatapiane w betonie, jak również balasty betonowe.


Linia Życia od STRUMIN jest zgodna z normami:

PN-EN-795_2012E,
PN-EN-354_2012P,
PN-EN-360_2005P,
PN-EN-362_2006P.

Regulowana linia życia to doskonały przyrząd asekuracyjny, który znalazł swoje zastosowanie w szeroko pojętym budownictwie. W szczególności przydaje się w momencie prac na wysokościach. Doskonale asekuruje pracownika, który może swobodnie wykonywać powierzone zadania. Dzięki możliwości przesuwu punktu zakotwienia urządzenia asekuracyjnego nie występuje „efekt wahadła” przy zaistnieniu upadku. Liny asekuracyjne stanowią również Must Have w sytuacji, gdy specjalista musi często przemieszczać się w płaszczyźnie poziomej. Jako doświadczeni specjaliści, doskonale potrafimy zrozumieć bieżące potrzeby naszych Klientów. Z tego względu zgromadziliśmy wyłącznie jakościowe, wytrzymałe oraz oryginalne sprzęty i akcesoria odpowiedzialne za bezpieczeństwo podczas prac budowlanych.

Bezpieczeństwo na wysokościach.
Liny asekuracyjne to niezbędny element w trakcie prac budowlanych

Profesjonalna lina asekuracyjna to przede wszystkim elementarny sprzęt na budowach wielopiętrowych. To urządzenie ma wiele zastosowań, lecz głównym jest oczywiście chronienie użytkownika przed upadkiem. Oprócz tego, słupki asekuracyjne zapobiegają wszelkim potknięciom oraz zawahaniom w równowadze. Zwiększenie bezpieczeństwa pracy na placu budowy z całą pewnością wpłynie pozytywnie na kondycję zarówno psychiczną, jak i fizyczną wszystkich pracowników. Firma STRUMIN została stworzona właśnie dla takich osób jak Ty, czyli właścicieli przedsiębiorstw szukających nieustannie nowych, innowacyjnych rozwiązań usprawniających codzienne funkcjonowanie. Bezpieczny pracownik to nasza misja, w którą zagłębiamy się od lat. Pierwszorzędnej klasy produkt z naszej oferty z pewnością przysłuży się przez wiele, wiele lat. Każda lina asekuracyjna z asortymentu STRUMIN posiada specjalistyczne certyfikaty, które gwarantują jakość produktu. Zapraszamy na stronę www już dziś!

Lina życia – cechy charakterystyczne oraz zastosowanie.
Postaw na sprawdzone i cenione rozwiązanie

Na wszelkich budowach bezpieczeństwo to podstawa. Jeśli chcesz poprawić poziom bezpieczeństwa Pracowników w swojej Firmie Linia Życia musi znaleźć się w dostępnym asortymencie BHP. Nasze akcesoria z katalogów produktowych odznaczają się niebywałą jakością oraz odpornością przede wszystkim na uszkodzenia mechaniczne oraz niesprzyjające czynniki zewnętrzne. Deszcz, niska bądź wysoka temperatura, substancje chemiczne czy zanieczyszczenia nie wpłyną negatywnie na kondycję komponentów. Nasze liny asekuracyjne sprawdzą się zarówno na dachach, jak i obiektach mostowych czy konstrukcjach zbocza. Trwałość, wysoka jakość wykonania oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa to te elementy, którymi kierujemy się, produkując wszelkie akcesoria budowlane. Jeżeli zainteresowała Cię lina życia, skontaktuj się już dziś z naszymi specjalistami, którzy doradzą Ci idealny wyrób adekwatny do Twoich zapotrzebowań.

PrOdukty

liteMESH-9-kopia-364x140-1.jpg
Siatki LiteMESH
AA-SZUBIENICA-4-364x140-1.jpg
Szubienica
CCC-364x140-1.jpg
Linia życia
DSC_1990-364x140-1.jpg
Podesty rozładunkowe / wysuwnice budowlane
solid-boxy-768x244.png
Skrzynie antywłamaniowe SOLIDBOX
MULDA-4-kopia-364x140-1.jpg
Kontenery samowyładowcze – muldy samowyładowcze
DSC00005-364x140-1.jpg
Hale stalowe z płyt warstwowych
SIATKA-T-SEPIA-2-364x140-1.jpg
Siatka T
SCHODNIE-7-kopia-364x140-1.jpg
Schodnie i pomosty
spider-1.jpg
Spider
kosz.png
Kosze transportowe
wiata-2.jpg
Wiaty BHP
wozek-kafelki-strumin.png
Wózek kastry budowlanej
kontener-kafelki-strumin.png
Kontener na gruz
lej-do-betonu-kafelki-strumin.png
Lej do betonu