slupek-single.png

Słupki single

Zobacz katalog Pobierz DTR

Słupek SINGLE wykonany z ocynkowanej stali konstrukcyjnej o wysokości 120 cm, służący do wykonania bariery zabezpieczającej z wypełnieniem siatkowym lub deskowaniem. Jest przeznaczony do mocowania w podłożu betonowym przy użyciu śrub do betonu lub kotew montażowych. Pozwala na szybką, prostą i tanią realizację bariery ochronnej.

Szczegółowy opis produktu:

W szerokiej ofercie naszej firmy dostępne są różnorodne produkty zabezpieczające. Jednym z nich jest m.in. tymczasowa balustrada, która odznacza się pierwszorzędnymi właściwościami oraz parametrami technicznymi. Jesteśmy producentem, zajmującym się od lat wytwarzaniem produktów, a także urządzeń wpływających na bezpieczeństwo oraz higienę pracy. Przejrzyj nasze katalogi produktowe i dowiedz się więcej o zabezpieczeniach krawędziowych najwyższej jakości. Zabezpieczenia krawędziowe to prawdziwy Must Have na każdej budowie.

Wpłyń na bezpieczeństwo swoich pracowników. Balustrady tymczasowe to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich przebywających na placu budowy

Barierki budowlane tymczasowe słyną ze swojej funkcjonalności oraz wytrzymałości. Stanowią doskonała ochronę, która jest wymagana na placach budowy zarówno podczas prac na dachu, jak i przy głębokich wykopach czy obiektach inżynierskich. Zabezpieczenia krawędziowe są w pełni przetestowane przez naszych wykwalifikowanych specjalistów. Już na etapie produkcji zadbaliśmy o każdy szczegół. Posługując się doskonałymi materiałami, stworzyliśmy barierki ochronne BHP wyróżniające się na tle produktów konkurencyjnych przede wszystkim odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz negatywne czynniki zewnętrzne takie jak: pyłki, kurze, zanieczyszczenia, substancje chemiczne czy niesprzyjające warunki pogodowe. Jaka jest pierwszorzędna funkcja tych niezbędnych konstrukcji? Mają one na celu przede wszystkim chronić użytkownika przed upadkiem z wysokości. Zachęcamy do zapoznania się z naszym perfekcyjnym asortymentem.

Poznaj kompletną ofertę firmy STRUMIN.

Balustrady BHP czekają na Twoje zamówienia

Na zabezpieczenia krawędziowe składają się elementy takie jak: słupki BHP, siatki, barierki BHP, adaptery i uchwyty. Poszczególne produkty zbudowane są z odmiennych materiałów, jednak wszystkie zostały starannie wyselekcjonowane i dobrane przez naszych fachowych ekspertów. Dzięki temu już dziś możemy się pochwalić najdoskonalszą i najatrakcyjniejszą ofertą na rynku. Dla przykładu, niemalże każda barierka BHP wykonana jest z uniwersalnych desek, natomiast pojedynczy słupek barierki BHP produkujemy najczęściej z ocynkowanej stali konstrukcyjnej. Elementy wyposażenia są na wyciągnięcie ręki. Stwórz swoją indywidualną kompozycję zabezpieczającą, która w każdym wypadku przyda się podczas prac budowlanych. Tymczasowa balustrada to najlepsza propozycja dla wszystkich firm wykonawczych. W naszym asortymencie posiadamy również tymczasowe schody budowlane, które z całą pewnością w połączeniu z systemem zabezpieczającym utworzą wspaniałą tarczę przeciw urazom i uszkodzeniom.

PrOdukty

liteMESH-9-kopia-364x140-1.jpg
Siatki LiteMESH
AA-SZUBIENICA-4-364x140-1.jpg
Szubienica
CCC-364x140-1.jpg
Linia życia
DSC_1990-364x140-1.jpg
Podesty rozładunkowe / wysuwnice budowlane
solid-boxy-768x244.png
Skrzynie antywłamaniowe SOLIDBOX
MULDA-4-kopia-364x140-1.jpg
Kontenery samowyładowcze – muldy samowyładowcze
DSC00005-364x140-1.jpg
Hale stalowe z płyt warstwowych
SIATKA-T-SEPIA-2-364x140-1.jpg
Siatka T
SCHODNIE-7-kopia-364x140-1.jpg
Schodnie i pomosty
spider-1.jpg
Spider
kosz.png
Kosze transportowe
wiata-2.jpg
Wiaty BHP
wozek-kafelki-strumin.png
Wózek kastry budowlanej
kontener-kafelki-strumin.png
Kontener na gruz
lej-do-betonu-kafelki-strumin.png
Lej do betonu