Nie wiesz, który sprzęt wybrać?

Wyślij zapytanie - nasz doradca skontaktuje się z Tobą!


Lub zadzwoń pod numer:
tel. +48 515 515 445



P.P.H.U STRUMIN Kamil Strumiński
32-084 Morawica 191
NIP 944-21-77-757


STRUMIN Sp. z o.o. Sp.k.
Aleksandrowice 17 32-084 Morawica 191
NIP 513-02-49-717

Dział handlowy

Rafał Żerko

Sales Force Leader
rafal.z@strumin.pl
+48 571 870 100

Magdalena Kołecka

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy
województwa: łódzkie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie
magdalena.k@strumin.pl tel. +48 500 497 887

Malwina Stachowiak

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy
województwa: wielkopolskie, zachodnio-pomorskie, pomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie
malwina.s@strumin.pl tel.+48 502 900 528

Paweł Falis

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy
województwa: małopolskie, śląskie, dolnośląskie, świętokrzyskie, opolskie, podkarpackie
pawel.f@strumin.pl tel. +48 507 161 171

Zbigniew Strumiński

Koordynator Logistyki
centrala@strumin.pl

+48 510 795 665,

Dział konstrukcji

Grzegorz Przytocki 

Kierownik Produkcji
grzegorz.p@strumin.pl
+48 788 656 205

Justyna Wojciechowska

Konstruktor
justyna.w@strumin.pl
+48 507 161 151

Marta Partyka

Asystent Projektanta
marta.p@strumin.pl
+48 796 020 635

Krzysztof Krzywdziak

Inżynier Produktu
krzysztof.k@strumin.pl
tel: +48 609 728 764

Dział administracji i księgowości

Ilona Pawlikowska

Kierownik Biura
ilona.p@strumin.pl
tel: +48 500 355 107

Maria Kumala

Specjalistka ds. administracji
ilona.p@strumin.pl
tel: +48 515 515 445

Dział marketingu

Emilia Wąchocka

Specjalistka ds. marketingu
marketing@strumin.pl
tel: +48 728 839 515

Zarząd

Kamil Strumiński

Właściciel
struminski@strumin.pl
tel: +48 515 488 585