Kontakt

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

 

STRUMIN Sp. z o.o. Sp. k.
Morawica 191
32-084 Morawica

T: +48 515 515 445

 

Dział Handlowy

Anna Ruszczak – Doradca Techniczno-Handlowy

województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie
anna.r@strumin.pl,
tel: +48 500 497 887

Malwina Stachowiak – Doradca Techniczno-Handlowy

województwa: wielkopolskie, zachodnio-pomorskie, pomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie
malwina.s@strumin.pl,
tel. +48 502 900 528

Filip Słomski – Doradca Techniczno-Handlowy

województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie
filip.s@strumin.pl ,
tel. +48 507 161 171

Sprzęt Budowlany

Zbigniew Strumiński – Koordynator Biura i Logistyki
podesty@strumin.pl, tel: +48 510 795 665

Krzysztof Krzywdziak – Inżynier Produktu
Krzysztof.k@strumin.pl, tel: +48 609 728 764

Konstrukcje Stalowe

Grzegorz Przytocki – Kierownik produkcji
Grzegorz.p@strumin.pl, tel: +48 788 656 205,

Tomasz Skwara – Magazyn
magazyn@strumin.pl, tel: +48 882 077 778,

Księgowość i administracja

Ilona Pawlikowska – Kierownik Biura
biuro@strumin.pl, tel: +48 500 355 107

Maria Kumala – Specjalista Biurowy
maria.k@strumin.pl, tel: +48 515 515 445

Noclegi

Monika Strumińska
monika.s@strumin.pl, tel: +48 500 497 980

Zarząd

Kamil Strumiński – Właściciel
struminski@strumin.pl, tel: +48 515 488 585

Dominik Nowak – Właściciel
dominik.n@strumin.pl, tel: +48 504 305 917