podest budowlany

Podesty rozładunkowe

Zobacz katalog Pobierz DTR

Podest rozładunkowy umożliwia transport materiałów i sprzętu na placu budowy. Dzięki niemu przeładunek materiałów pomiędzy placem budowy a dowolną kondygnacją jest szybki i bezpieczny.

Nasze podesty rozładunkowe (wysuwnice budowlane) stanowią idealne uzupełnienie pracy dźwigu.

Szczegółowy opis produktu:

Gabaryty oraz nośność pozwalają na umieszczenie na nich materiałów, kontenerów, muld samowyładowczych oraz wielu innych urządzeń wykorzystywanych przy pracach budowlanych.

Montaż podestu w zaledwie parę minut pozwala zaoszczędzić czas zarówno przy zmianie jego lokalizacji, jak również przy transporcie materiałów.

Produkowane przez STRUMIN podesty spełniają najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa (deklaracja zgodności z normami UE), są łatwe w transporcie i solidnie wykonane, mają również wszelkie niezbędne certyfikaty. Sprawdzą się na każdej budowie. Nieprzypadkowy jest także ich czerwony kolor – sprawia, że są doskonale widoczne, wpływając bezpośrednio na podniesienie bezpieczeństwa użytkowania. Nasze podesty rozładunkowe mają nośność aż 4 tony. Jako największy producent podestów rozładunkowych (wysuwnic budowlanych) w Polsce zapewniamy również konkurencyjne ceny.

Podesty budowlane STRUMIN są dostępne w trzech rozmiarach. Ich dopuszczalne obciążenie to 4 tony.

Są montowane za pomocą dwóch stempli. Charakteryzują się poziomem podestu w poziomie stropu i otwieranym frontem. Nasze wysuwnice budowlane mają antypoślizgową podłogę, punkty asekuracyjne oraz balustrady z bortnicą. Umożliwiają transport długich elementów.

Oferujemy długoterminową dzierżawę/wynajem specjalistycznych podestów rozładunkowych, a także sprzedaż.

 

Podesty rozładunkowe są nieodłącznym elementem na każdej budowie. Służą przede wszystkim do transportu ciężkich, wielkogabarytowych narzędzi, towarów, materiałów i sprzętów na wyznaczonym obszarze. Dzięki tym konstrukcjom, które na stałe zagościły w asortymencie STRUMIN, przeładunek wszelkich materiałów między placem budowy a dowolną kondygnacją jest sprawny i bezpieczny. Jeżeli pragniesz zapewnić sobie i swoim pracownikom komfortowe warunki pracy, postaw na funkcjonalne podesty budowlane. Dowiedz się, czym charakteryzują się nasze konstrukcje.

Podest budowlany usprawni transport niemal każdego ładunku na placu budowy. 
Odkryj praktyczne sprzęty prosto z firmy STRUMIN

Podest znany również jako wysuwnica budowlana z całą pewnością przyda się w Twoim miejscu pracy. Ta konstrukcja produkowana przez naszych wykwalifikowanych specjalistów cechuje się doskonałymi parametrami. Każdy podest budowlany posiada nośność aż 4 tony. Jako największy producent tego typu komponentów zapewniamy, że u nas wytrzymałość i solidność mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Wszystkie sprzęty z firmy STRUMIN są zaopatrzone w specjalistyczne certyfikaty jakości zgodnie z najnowszymi wymogami UE. Zadbaliśmy o każdy, nawet najmniejszy detal w trakcie tworzenia tych funkcjonalnych i zaawansowanychproduktów. Wysuwnice budowlane znalazły swoje zastosowanie w szeroko pojętym budownictwie i są stworzone z myślą o transporcie ładunków z punktu A do punktu B. Nasi eksperci co dzień czekają na Twoje zamówienie.

Różnorodne modele mobilnych konstrukcji. 
Podesty budowlane wpiszą się w Twoje oczekiwania!

W naszym asortymencie dostępne są podesty rozładunkowe w trzech rozmiarach. Zgromadziliśmy w ofercie właśnie takie konstrukcje, z myślą o różnych wymaganiach naszych Klientów. Każda wysuwnica budowlana jest montowana za pomocą dwóch stempli.. Konstrukcje posiadają antypoślizgową podłogę, punkty asekuracyjne oraz specjalistyczne balustrady. Te wszystkie elementy zapewniają stabilność towarom i wszelkim ładunkom transportowanym na placu budowy. Ponadto, wszystkie komponenty podestów wykonane są z bardzo wytrzymałych materiałów, odznaczających się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także niesprzyjające czynniki zewnętrzne. Oprócz tego, oczywiście najważniejszą zaletą wysuwnicy jest mobilność. Przestawienie podestu z jednego miejsca w drugie zajmuje zaledwie kilka minut. Na potrzeby naszych wymagających Klientów, zgromadziliśmy w naszych katalogach produktowych wyłącznie doskonałe sprzęty o pierwszorzędnych parametrach. Zobacz sam!

PrOdukty

liteMESH-9-kopia-364x140-1.jpg
Siatki LiteMESH
AA-SZUBIENICA-4-364x140-1.jpg
Szubienica
CCC-364x140-1.jpg
Linia życia
DSC_1990-364x140-1.jpg
Podesty rozładunkowe / wysuwnice budowlane
solid-boxy-768x244.png
Skrzynie antywłamaniowe SOLIDBOX
MULDA-4-kopia-364x140-1.jpg
Kontenery samowyładowcze – muldy samowyładowcze
DSC00005-364x140-1.jpg
Hale stalowe z płyt warstwowych
SIATKA-T-SEPIA-2-364x140-1.jpg
Siatka T
SCHODNIE-7-kopia-364x140-1.jpg
Schodnie i pomosty
spider-1.jpg
Spider
kosz.png
Kosze transportowe
wiata-2.jpg
Wiaty BHP
wozek-kafelki-strumin.png
Wózek kastry budowlanej
kontener-kafelki-strumin.png
Kontener na gruz
lej-do-betonu-kafelki-strumin.png
Lej do betonu