kontener samowyładowczy

Kontenery - muldy samowyładowcze

Zobacz katalog Pobierz DTR

Kontener samowyładowczy wyprodukowany przez Strumin to kolejny produkt obok podestów rozładunkowych czy systemów asekuracji, którego zadaniem jest ułatwić prace budowlane i remontowe. Muldy samowyładowcze wykonane są ze stali konstrukcyjnej, standardowe wykończenie powierzchni stanowi epoksydowa powłoka lakiernicza w kolorze czerwonym.

Dobór koloru podyktowany jest względami BHP. Zwiększa to bezpieczeństwo i komfort użytkowników znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie prac.

Nasze kontenery są widoczne na placu budowy podczas przemieszczania za pomocą dźwigu czy podnośników widłowych.

Kontener samowyładowczy został zaprojektowany i zoptymalizowany pod kątem użytkowym, jak i produkcyjnym. Minimalizowanie odpadów, udoskonalanie procesów technologicznych ma bezpośredni wpływ na ochronę środowiska, oszczędność energii oraz surowców.

Dzięki projektowaniu CAD, modelowaniu przestrzennemu i pracom prototypowym można było opracować optymalny system otwierania i zamykania kontenera za pomocą prostych operacji wykonywanych przez dźwig czy podnośnik widłowy.

Kształt ramienia mimośrodowego i jego współpraca z kontenerem nie jest przypadkowa, lecz została precyzyjnie zaprojektowana i dopracowana na etapie testowym tak, aby zapewnić cnajwyższy możliwy komfort użytkowania.

Zalety muld samowyładowczych:

  • skrócenie czasu operacji związanych z przenoszeniem i rozładunkiem;
  • wysoki komfort i prostota użytkowania;
  • jaskrawa – czerwona barwa – dobrze widoczna na budowie;
  • niezwykle przydatne podczas prac budowlanych, remontowych czy segregacji odpadów;
  • rozładowywanie kontenera “na odległość” poprzez manewrowanie zawiesiem dźwigu lub widłami wózka;
  • kompatybilne z podestami rozładunkowymi Strumin;
  • transportowanie kontenerów dźwigiem znacznie skraca czas i ułatwia procesy budowlane

W ofercie naszej firmy znajdziesz produkty wysokiej jakości wspomagające różnorodne procesy wykonawcze. Jednym z nich jest m.in. kontener samowyładowczy, który cechuje się niebywałą praktycznością i łatwością w użytkowaniu. Zainwestuj w koleby oraz inne sprzęty, wpływające na efektywność, a także ekonomiczność Twojej pracy na budowie. Dowiedz się więcej, przeglądając nasze katalogi produktowe.

 

Kontener samowyładowczy to doskonałe rozwiązanie na każdej budowie. 
Sprawdź zalety tej konstrukcji

Koleba samowyładowcza przyda się na każdym placu budowy. Funkcjonalna i niezwykle sprawna konstrukcja przede wszystkim skróci czas operacji odnoszących się do rozładunku bądź przenoszenia ładunków w postaci np. gruzu. To niebywałe ułatwienie dla pracowników załogi wykonawczej, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności dla samego właściciela bądź dewelopera. Oprócz tego, kontener samowyładowczy cechuje się wysokim komfortem i prostotą użytkowania. Można go również wykorzystać w trakcie prac remontowych czy do segregacji odpadów. Co więcej, każdy podest budowlany jest absolutnie kompatybilny z kolebą samowyładowczą. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy atrakcyjną kolekcję konstrukcji mobilnych, które z całą pewnością pozytywnie wpłyną na usprawnienie pracy, dobrą organizację stanowisk, a także oszczędność czasu. Już dziś zapraszamy na zakupy do naszej firmy STRUMIN. Stworzyliśmy najwyższej klasy urządzenia przystosowane do różnorodnych, a nawet bardzo specyficznych warunków zewnętrznych.

Cechy charakterystyczne mobilnych sprzętów. 
Kontener samowyładowczy marki STRUMIN to top of the top

Wszystkie koleby samowyładowcze zostały dokładnie zaprojektowane i zoptymalizowane pod kątem użytkowym. Podczas produkcji skupiliśmy się na każdym detalu.. Odpowiednie materiały sprawiły, że kontener odznacza się wysoką odpornością przede wszystkim na uszkodzenia mechaniczne. Również niesprzyjające warunki pogodowe nie wpłyną na kondycję pancernego sprzętu. Wszystkie koleby samowyładowcze wyróżniają się kolorem czerwonym, aby ich widoczność na budowach była wręcz idealna. Dzięki odpowiedniej geometrii, za które są odpowiedzialni nasi wykwalifikowani fachowcy, nasze kontenery zyskały optymalny system otwierania i zamykania. Jeżeli pragniesz zainwestować wyłącznie w produkty najwyższych standardów, to asortyment przedsiębiorstwa STRUMIN oczekuje na Ciebie z niecierpliwością. U nas cena idzie w parze z najlepszymi parametrami funkcjonalności!

PrOdukty

liteMESH-9-kopia-364x140-1.jpg
Siatki LiteMESH
AA-SZUBIENICA-4-364x140-1.jpg
Szubienica
CCC-364x140-1.jpg
Linia życia
DSC_1990-364x140-1.jpg
Podesty rozładunkowe / wysuwnice budowlane
solid-boxy-768x244.png
Skrzynie antywłamaniowe SOLIDBOX
MULDA-4-kopia-364x140-1.jpg
Kontenery samowyładowcze – muldy samowyładowcze
DSC00005-364x140-1.jpg
Hale stalowe z płyt warstwowych
SIATKA-T-SEPIA-2-364x140-1.jpg
Siatka T
SCHODNIE-7-kopia-364x140-1.jpg
Schodnie i pomosty
spider-1.jpg
Spider
kosz.png
Kosze transportowe
wiata-2.jpg
Wiaty BHP
wozek-kafelki-strumin.png
Wózek kastry budowlanej
kontener-kafelki-strumin.png
Kontener na gruz
lej-do-betonu-kafelki-strumin.png
Lej do betonu