kosze transportowe

Kosze transportowe

Zobacz katalog Pobierz DTR

Kosze transportowe znajdują zastosowanie w budownictwie, w procesach produkcyjnych, przy składowaniu i magazynowaniu elementów gotowych i półwyrobów. Dzięki koszom transportowym STRUMIN zyskujesz:

  • możliwość składowania w pionie
  • oszczędność miejsca magazynowanego
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy lub na stanowisku produkcyjnym.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Wersja otwarta, służąca do transportu większych elementów (np. profili stalowych, drewnianych lub stempli budowlanych).
  • Wersja zabudowana siatką, służąca do składowania drobnych, luźnych elementów.

  Normy i certyfikaty:
– Certyfikaty bezpieczeństwa i jakości TÜV Rheinland Polska
– CE (Conformité Européenne)
                             

Galeria zdjęć:     

W trakcie wszelkich procesów budowlanych musi być zachowany porządek na placu budowy, ponieważ istotne komponenty specjalistycznego sprzętu i urządzeń mogłyby ulec zniszczeniu. Do składowania wszelkich elementów budowlanych, jak i półwyrobów najprzydatniejszym organizerem okazały się kosze transportowe, które nieustannie zyskują na swojej popularności. Praktyczne konstrukcje zawsze znajdą swoje zastosowanie, niezależnie od warunków czy specyfiki miejsca pracy. Firma STRUMIN dba o wszystkich miłośników utrzymywania ładu, dlatego niezmiennie od wielu lat, produkujemy i proponujemy niezwykle funkcjonalne kosze transportowe metalowe.

Bezpieczne magazynowanie jest na wyciągnięcie ręki. Odkryj wytrzymałe kosze transportowe!

Dzięki konstrukcjom z naszej firmy STRUMIN zyskujesz wiele na swoim stanowisku pracy. Przede wszystkim, inwestując w kosze transportowe, dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych. Miejsce składowania jest niebywale istotne, ponieważ tym sposobem można zaoszczędzić sporo miejsca na placu budowy lub w miejscu magazynowym, które najczęściej bywa przepełnione. U nas znajdziesz wyłącznie metalowe konstrukcje, które słyną ze swojej wytrzymałości. To z kolei umożliwia segregację i gromadzenie nawet najcięższych i wielkogabarytowych ładunków w jednym miejscu. Każdy kosz transportowy budowlany cechuje się trwałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Niesprzyjające czynniki zewnętrzne, panujące zazwyczaj na placach budowy, nie wpłyną na kondycję tego sprzętu. Stworzone z doskonałych materiałów kosze, gwarantują 100% funkcjonalność, a także wytrzymałość na wiele, wiele lat. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

Kosze transportowe metalowe to topowe rozwiązanie w wielu miejscach pracy. 
Poznaj cechy charakterystyczne konstrukcji

Wszystkie produkty z firmy STRUMIN cechują się najwyższymi standardami. Śledząc świeże trendy z branży budowlanej, wyszliśmy naprzeciw wymaganiom Klientów i stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie dwa rodzaje konstrukcji składowych. W naszym asortymencie znajdziesz kosze transportowe otwarte, służące do transportu wszelkich elementów, nawet tych wielkogabarytowych i ciężkich, a także kosze transportowe w wersji zabudowanej. Druga propozycja przyda się podczas transportowania i gromadzenia drobnych, luźnych artykułów budowlanych itp. Kosze transportowe na pozór wydają się niezgrabne i masywne, jednak w rzeczywistości są lekkie i trwałe. Przemieszczanie ich nie będzie utrudnione. Każdy kosz transportowy budowlany z firmy STRUMIN to prawdziwa jakość w połączeniu z praktycznością. Postaw na innowacyjne rozwiązania w swoim miejscu pracy, czy to na placu budowy, czy hali produkcyjnej lub w centrum magazynowym. Zapraszamy do kontaktu z naszymi wykwalifikowanymi specjalistami.

PrOdukty

liteMESH-9-kopia-364x140-1.jpg
Siatki LiteMESH
AA-SZUBIENICA-4-364x140-1.jpg
Szubienica
CCC-364x140-1.jpg
Lina życia
DSC_1990-364x140-1.jpg
Podesty rozładunkowe / wysuwnice budowlane
solid-boxy-768x244.png
Skrzynie antywłamaniowe SOLIDBOX
MULDA-4-kopia-364x140-1.jpg
Kontenery samowyładowcze – muldy samowyładowcze
DSC00005-364x140-1.jpg
Hale stalowe z płyt warstwowych
SIATKA-T-SEPIA-2-364x140-1.jpg
Siatka T
SCHODNIE-7-kopia-364x140-1.jpg
Schodnie i pomosty
spider-1.jpg
Spider
kosz.png
Kosze transportowe
wiata-2.jpg
Wiaty BHP