05-STRUMIN-podest-budowlany-1024x682.jpg

Żeby transport nie stanowił utrudnienia. O dawnych i współczesnych metodach słów kilka

Stare filmy, ukazujące pracę budowniczych, najczęściej przedstawiają następujący obraz: załadowany kosz czy kontener pełen sprzętów, wciągany jest na gigantycznej linie przez kilkunastu pracowników, którym pot leje się z czoła. Rzeczywiście, niegdysiejsze prace na kondygnacjach o wielu piętrach stanowiły nie lada wyczyn, jeżeli chodzi o transport narzędzi czy materiałów. Współczesne metody pozwalają jednak na znaczne ułatwienie sobie pracy – istnieją bowiem windy lub specjalne podesty budowlane. Tym drugim należy się szczególna uwaga.

Zalety stosowania podestów rozładunkowych. Baza: doświadczenia nasze i naszych klientów

Podesty budowlane należą do kategorii mobilnych konstrukcji znacząco ułatwiających pracę – przede wszystkim transportową. Dzięki nim przeładunek materiałów pomiędzy placem budowy a jakąkolwiek kondygnacją jest bezpieczny i szybki; skutkuje to lepszą jakością pracy i mniejszym ryzykiem niebezpieczeństwa w kwestii przenoszenia materiałów czy ciężkich narzędzi. Zamontowanie podestu nie wymaga zbyt wielu działań – trwa to zaledwie parę minut. Polega na montażu za pomocą dwóch stempli, które charakteryzują się poziomem podestu w poziomie stropu i otwieranym frontem; wysuwnice budowlane posiadają podłogę uniemożliwiającą wpadnięcie w poślizg, balustrady z bortnicą i punkty asekuracyjne zwiększają bezpieczeństwo.

Wynajem? Sprzedaż? STRUMIN oferuje oba! Nasze podesty

Prace nad naszymi produktami nadzorują sami specjaliści, przez co cały czas kontrolowana jest prawidłowa jakość. Słowa na temat realizowania wszystkich wymogów UE przez nasze narzędzia są potwierdzone specjalnymi certyfikatami – masz więc pewność, że otrzymujesz najwyższej klasy, bezpieczny sprzęt do ryzykownej pracy. Każdy z detali, jakie składają się na podest budowlany jest dopracowany z dbałością o każdy szczegół. W przypadku bezpieczeństwa to przecież właśnie szczegóły są najważniejszymi punkcikami, które przez nieuwagę łatwo pominąć – my jednak jesteśmy cały czas czujni. Nasze podesty są łatwe w transporcie i wykonane z solidnych materiałów. Podesty są u nas w trzech rozmiarach – ich obciążenie może wynosić aż 4 tony – świetnie sprawdzą się więc nawet w najcięższych zadaniach. Prócz możliwości sprzedaży, oferujemy także długoterminową dzierżawę czy wynajem naszych specjalistycznych podestów rozładunkowych. Nie czekaj, dzwoń do nas! O wszystkim ci opowiemy.