02-STRUMIN-schodnie-1024x682.jpg

Odpowiednie przygotowanie placu budowy. O komunikacji między jednym miejscem a drugim

Podczas przygotowań placu, jeszcze przed rozpoczęciem na nim jakichkolwiek prac, należy przede wszystkim mieć na uwadze trasy, które robotnicy będą przemierzać po całym miejscu. Niektóre prace wykonywane są na wielu poziomach lub miejscach, do których używanie zwyczajnej drabiny nie jest ani bezpieczne, ani wskazane. Wiedząc, że innowacja to łączenie nowych pomysłów z najwyższą jakością bezpieczeństwa w miejscu pracy, STRUMIN prezentuje idealne rozwiązanie – schodnie.

Czym są schodnie i do czego służą? Wyjaśniamy!

Specjalistyczne schody budowlane to konstrukcja, która znacząco wpływa na jakość funkcjonowania na placu budowy. Służą przede wszystkim do przemieszczania się między różnymi poziomami robotniczymi – znacznie usprawniają ten element pracy, przy czym są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Sprawdzają się szczególnie dobrze podczas prac przy elewacji, zapewniając sprawną zmianę miejsca. Dzięki możliwości szybkiego demontażu, można przenieść je w zupełnie inne miejsce, a tam ponownie zamontować. Schodnie to niesamowita oszczędność czasu, przez co można poświęcić go przede wszystkim pracy i szybszemu wykonaniu powierzonych zadań. Jest to rozwiązanie stosunkowo nowe, lecz już zdobywa rzesze fanów i osób, które polecają z całego serca inwestycję w tymczasowe schody budowlane. Są one stworzone szczególnie dla tych, którzy na co dzień pracują na wielopoziomowych planach budowy.

STRUMIN zapewnia najwyższą jakość. O naszych schodniach słów kilka

Doskonale znamy realia pracy na rozmaitych budowach. Wiemy, jak jest ciężko – i chcemy sprawić, żeby choć trochę wspomóc osoby pracujące w branży budowlanej. Tymczasowe schody budowlane od naszej firmy są zgodne z opisem normy EN 12811, mówiącej o tymczasowych konstrukcjach stosowanych na placu budowy. Nie stoimy w miejscu – cały czas podążamy za wskazówkami naszych klientów i potrzebami na rynku sprzętu budowlanego. Wiemy, jak istotną rolę mogą odgrywać w codziennym życiu pracowników proste innowacje, które przede wszystkim zwiększają komfort podczas wykonywania codziennych obowiązków. Z szacunku do wszystkich wymagań klientów, dodaliśmy schodnie do naszej stałej oferty. W naszej firmie stawiamy na funkcjonalność – dlatego schody budowlane można dopasować do dowolnego kąta. Jeżeli tak jak my uwielbiasz rzeczy przede wszystkim przydatne, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych produktów!