01-STRUMIN-siatka-budowlana-1024x768.jpg

Wysokie budynki wymagają wysokiej jakości zabezpieczeń. Na pomoc przybywa STRUMIN!

Zajmując się branżą budowlaną wiemy, jak wielką uwagę przykłada się do przygotowania terenu budowy tak, aby był on przede wszystkim bezpieczny dla pracowników. Z troski i świadomości odnośnie niebezpieczeństw na placu budowy, posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór asortymentu zapewniającego najwyższą jakość bezpieczeństwa. Wśród niego znajdują się między innymi siatki budowlane, przeznaczone przede wszystkim do prac na wysokościach.

Siatki budowlane – ich specyfika i rodzaje. Co warto wiedzieć?

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań, jeżeli chodzi o kwestie asekuracyjne i komfort podczas pracy na wysokościach jest siatka budowlana. Siatki LiteMESH oraz Siatki BHP typu T. Obie cechują się najlepszą wytrzymałością i jednocześnie prostotą przez swój modułowy charakter. System LiteMESH sprawdza się świetnie przy zabezpieczeniach zewnętrznych krawędzi budynków oraz niskopoziomowych prac czy ciągów komunikacyjnych. Siatka ta jest połączeniem dwóch siatek – z szerokim i drobnym oczkiem. Dzięki takiemu zabiegowi przechwytuje nie tylko duże przedmioty, ale także drobne elementy czy materiały półpłynne – na przykład zaprawy. Siatki BHP typu T nadają się przede wszystkim do miejsc, w których ryzyko wystąpienia upadku z wysokości jest bardzo wysokie. Ten system siatek, podobnie jak u LiteMESH, zbudowany jest z dwóch rodzajów siatki: o mniejszych i większych oczkach. W skład konstrukcji siatki T dochodzi układ amortyzujący – pochłania on energię upadku i zmniejsza ryzyko odniesienia poważnych obrażeń ciała. Oba rodzaje siatek zabezpieczających wyróżniają się lekkością w transporcie oraz wielokrotnością użytkowania.

Dlaczego warto wybrać nasze siatki? Odpowiadamy!

Znając dokładnie specyfikę pracy na budowie, staramy ciągle ulepszać nasze produkty, aby nie tylko zapewniały bezpieczeństwo, ale też wspomagały szybkość i efektywność wykonywania obowiązków. Nasze produkty spełniają wszelkie wymagania BHP, dlatego nie należy obawiać się, że coś pójdzie nie tak. U nas w workach można znaleźć siatkę o najlepszych właściwościach, nie zaś czarnego kota przynoszącego pecha! Jesteśmy firmą przyjazną małym i dużym przedsiębiorcom – oferujemy szeroki zakres usług związany nie tylko z asekuracją, ale również transportem. Stawiamy na bezpieczeństwo – to właśnie STRUMIN.