03-STRUMIN-lina-asekuracyjna-1024x745.jpg

Lina życia – często dosłownie. O specyfice przedmiotu

Lina asekuracyjna towarzyszy ludziom już od kilkunastu lat. Niegdyś prace budowlane, szczególnie na wysokościach, niosły za sobą ryzyko wypadków i odniesienia poważnych uszkodzeń – wszystko przez niegdysiejszy system zabezpieczeń, który dziś doprowadziłby do załamania obecnych instruktorów do spraw BHP. Na szczęście z biegiem czasu rozwinęły się różnorodne firmy oferujące przemyślane przedmioty asekuracyjne – jednym z nich jest nowatorsko przemyślana lina życia, mająca na celu przede wszystkim ochronę każdego pracownika podczas robót na wysokościach.

Mamy i my! Charakterystyka naszych lin asekuracyjnych

Wśród sprzętów przeznaczonych na budowy wielopiętrowe, jedną z najistotniejszych ról odgrywa profesjonalna lina asekuracyjna. Urządzenie posiada wiele zastosowań, z czego najważniejsza jest przede wszystkim ochrona życia osoby pracującej na wysokościach. W skład tego typu zabezpieczenia wchodzą również słupki asekuracyjne, które mają za zadanie zapobiegnięcie wszelkiego rodzaju potknięciom i zawahaniom w równowadze. W sklepie STRUMIN czekają liny, które spełniają wszelkie normy BHP przeznaczone właśnie dla tego rodzaju przedmiotów. Nasze akcesoria wykazują się wysoką wytrzymałością, a co za tym idzie, odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy czynniki atmosferyczne. Liny asekuracyjne prezentowane przez nas sprawdzą się w wielu miejscach – od dachów, przez obiekty mostowe, aż po konstrukcje zbocza. Stawiamy na jakość – bo przecież o nią w tym wszystkim chodzi.

Cel mamy jeden. Jest nim bezpieczny pracownik

Naszą misją jest przede wszystkim ułatwienie pracy wszystkim, którzy pracują na budowie – miejscu często niebezpiecznym, wymagającym konkretnego sprzętu i wiedzy na temat jego obsługi. Dlatego w STRUMIN zajmujemy się przede wszystkim oferowaniem każdemu klientowi bezpiecznych rozwiązań w postaci naszych sprzętów. Wybierając STRUMIN, nie musisz martwić się o to, że produkt może być inny niż w opisie – nasze słowa potwierdzane są przez liczne certyfikaty. Nie rzucamy słów na wiatr – nigdy też nie zostawiamy pracowników w potrzebie. Nasze produkty, według wielu opinii, są niezawodne; wynika to z ich wytrzymałości na wszelkie niedogodności. Jeżeli też zależy ci na bezpieczeństwie swoich ludzi – zapraszamy do kontaktu!