Kradzież na placu budowy? Nie daj się złodziejowi!

Budowa domu stanowi ogromne przedsięwzięcie dla każdego inwestora. Proces ten jest niezwykle czasochłonny i składa się z kilkunastu złożonych działań, które wymagają konkretnej wiedzy konkretnych osób. Wybór i zakup projektu, nawiązanie współpracy z firmą budowlaną, zakup i dostarczenie materiałów – to wszystko wymaga czasu i nakładu pieniędzy. Właśnie z tego powodu należy dokładać wszelkich starań ku temu, by uniknąć poniesienia dodatkowych problemów i kosztów. Niestety, place budowy stanowią często atrakcyjny łup dla złodziei łasych na materiału budowlane, elementy wyposażenia wnętrz, a także narzędzia. Złodzieja na posesji obawia się każdy, jednak nie wszyscy podchodzą do tej sprawy na poważnie, co jest sporym błędem. Dobre zabezpieczenie mienia na placu budowy i w pustostanie jest dziś koniecznością.

Zabezpieczenie budowy przed kradzieżą z firmą STRUMIN

W celu zmniejszenia ryzyka kradzieży na budowie, należy stosować się do kilku prostych zasad – mogą wydawać się one oczywiste, lecz w wielu przypadkach pojawiają się już jako gdybanie po fakcie dokonanym. Pierwsze co wypada zrobić to ogrodzenie posesji – wysoki płot czy mobilne barierki to bardzo dobre, a przy tym atrakcyjne cenowo wyjście. Kolejnym punktem jest bezpieczne składowanie materiałów oraz pozostawienie maszyn i narzędzi pod kluczem – i tu wkraczamy my. Skrzynie na narzędzia z naszej oferty przeznaczone są do bezpiecznego przechowywania narzędzi, jednocześnie pozwalając na ich łatwy transport. Projekt powstał z połączenia kreatywności, funkcjonalności i wysłuchania potrzeb osób pracujących na budowach. Kradzież narzędzi to olbrzymia strata finansowa – nasz SOLID BOX sprawi, że złodziej szybko porzuci pomył rozpracowania skrzynki na narzędzia. Antywłamaniowa konstrukcja opiera się na szeregu współpracujących ze sobą zabezpieczeń, przez co czyni skrzynkę nie do otwarcia dla potencjalnego włamywacza. Sprzęt stanowi również ochronę dla akcesoriów budowlanych w trudnych warunkach atmosferycznych – umieszczając przedmioty w skrzynce SOLID BOX od STRUMIN nie musisz obawiać się o ich kondycję.

Duża skrzynka na narzędzia dla dużych i małych firm

Każdy może skorzystać z możliwości zakupu skrzynki SOLID BOX. Ochrona akcesoriów zapewniona przez 24h na dobę to propozycja nie do odrzucenia – w dodatku u nas znajdziesz ją w atrakcyjnej cenie. Eksperckie doświadczenie oraz współczesna technologia pozwoliła nam stworzyć skrzynkę-sejf, cechujący się stosunkową lekkością i mocarnym zabezpieczeniem jednocześnie. Oferowany przez nas przedmiot posiada Certyfikaty bezpieczeństwa i jakości TUV Rheinland Polska – CE, stanowiące potwierdzenie naszych słów odnośnie wysokiej jakości produktu. Solidna skrzynia narzędziowa to komfort i jakość w innowacyjnym wydaniu. Podnieś poziom bezpieczeństwa na placu budowy dzięki wykorzystaniu skrzynki SOLID BOX od firmy STRUMIN.