Pracownik Strumin prowadzi szkolenie BHP

Dobre praktyki BHP ze Strumin na budowie obwodnicy Krakowa

Dziewiątego listopada 2022 roku specjaliści i eksperci P.P.H.U. Strumin mieli przyjemność przeprowadzić szkolenie w zakresie dobrych praktyk BHP podczas prac na budowie krakowskiej obwodnicy.

Realizacja trasy S52 to jedna z najważniejszych inwestycji drogowych w Małopolsce, a bezpieczeństwo pracowników jest jednym z priorytetów dla generalnego wykonawcy, firmy Gülermak. Pracownicy tej firmy mieli możliwość wzięcia udziału nie tylko w specjalnie przygotowanej części teoretycznej szkolenia, ale również w części praktyczno-instruktażowej z wykorzystaniem elementów i produktów Strumin

Szkolenie wzbudziło zainteresowanie także wśród kierowników budowanej trasy S7, m.in. z firmy Mosty Łódź oraz przedstawiciela GDDKiA i członków Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służb BHP. Wydarzenie było elementem kampanii Państwowej Inspekcji Pracy „Budowa. STOP wypadkom”.

Projekt ten ma charakter prewencyjno-kontrolny, jego celem jest znaczące ograniczenie zagrożeń wypadkowych podczas prac na budowach.

To już drugie szkolenie z tego cyklu. Pierwsze miało miejsce w październiku w Krakowie i było organizowane wspólnie przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służb BHP oraz firmę Hochtief, wówczas eksperci P.P.H.U. Strumin również dzielili się swoim doświadczeniem i wiedzą.

Prezentacja Strumina na temat produktów i zasad bezpieczeństwa