04-STRUMIN-kontener-samowyladowczy--1024x683.jpg

Gruz – nieodłączny towarzysz prac budowlanych. Jak negatywnie wpływa na proces budowy?

Niezależnie od tego czy robisz diametralny remont swojego mieszkania, czy może stawiasz dom od podstaw, z pewnością napotkasz na swojej drodze etap gruzu. Rozrzucony po całym terenie budowy może spowodować niemałe szkody dla pracowników i osób postronnych. Wiele wypadków na budowie dzieje się na skutek potknięć czy zahaczenia o element, który nie powinien znajdować się na drodze. Utrzymanie porządku na budowie to nie lada wyczyn, jednak coraz częściej możemy zauważyć stosowanie kontenerów samowyładowczych w celu gromadzenia odpadków i ich późniejszego wywozu. W STRUMIN każdy nasz kontener wyładowczy został zaprojektowany i zoptymalizowany pod kątem użytkowym i produkcyjnym po to, by zminimalizować odpady i udoskonalić procesy technologiczne, które mają bezpośredni wpływ na nasze środowisko, oszczędność energii i surowców. Oferowany przez nas sprzęt budowlany jest świetnym przykładem na to, że budownictwo ekologiczne jest możliwe do zrealizowania w dość prosty sposób. Unikając najgorszych opcji dla otoczenia jednocześnie wspieramy przyrodę.

Legalnie i błyskawicznie – zalety kontenerów samowyładowczych

Nieprawidłowe pozbywanie się gruzu uważane jest za skazę dla środowiska. Pozostawianie odpadków w lesie lub zakopywanie ich w uprzednio wykonanym dole jest szkodliwe dla przyrody, a przy tym czasochłonne i zupełnie nieopłacalne. Kontener samowyładowczy znacznie skraca czas prac związanych z przenoszeniem i rozładunkiem. Wiele osób zaciekawionych jest wyborem palety barw dla kontenerów – dlaczego akurat czerwień? Dobór tego koloru podyktowany był względami BHP. Kolor czerwony od lat uznawany jest jako ostrzegawczy; pokrycie nim sprzętu budowlanego zwiększa bezpieczeństwo i komfort użytkowników, którzy znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie wykonywanych prac. Dodatkowo dzięki systemowi projektowania CAD, modelowaniu przestrzennemu i licznym pracom prototypowym można było opracować system otwierania i zamykania kontenera za pomocą operacji wykonywanych przez dźwigi czy maszyny podnośnikowe.

Wytrzymałość w dobrej cenie, czyli stalowy kontener samowyładowczy

Od wielu lat niezmiennie uważamy stal za wyjątkowy materiał konstrukcyjny. Stop żelaza z węglem jest przez nas przetwarzany w taki sposób, byśmy mogli w efekcie otrzymać produkt spełniający oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Skuteczność naszych działań potwierdzają setki realizacji zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Dysponujemy własnym zapleczem maszynowym, dzięki czemu sprawujemy pełną kontrolę nad produkcją oraz dystrybucją najlepszych systemów zabezpieczeń. Stal jest materiałem, na którym opiera się większość naszych produktów. Wysoka jakość łączy się u nas z atrakcyjną ceną, dzięki czemu innowacyjne kontenery samowyładowcze są w zasięgu zarówno średnich jak i większych przedsiębiorców. Jeżeli potrzebujesz środka, który znacznie przyspieszy Twoją pracę, kontener samowyładowczy to prawdziwy strzał w dziesiątkę.