Prezentacja - bezpieczeństwo na budowie - spider

Bezpieczeństwo 12 miesięcy w roku

Kolejna, już dziewiąta edycja Bezpiecznego Tygodnia za nami, jednak dla zespołu STRUMIN promowanie hasła: „bezpieczeństwo w budownictwie” jest procesem ciągłym. Nasi eksperci odwiedzili cztery miasta w Polsce, aby przekazać wiedzę z zakresu BHP oraz zwiększyć poziom świadomości uczestników spotkań odnośnie do standardów zabezpieczeń indywidualnych i zbiorowych.

Prezentacja - bezpieczeństwo na budowie
Sprawdź ofertę Spidera

“Obrana przez naszą firmę Misja Simple & Safe W prosty i bezpieczny sposób dbać o zdrowie i komfort pracowników w budownictwie cały czas wyznacza kierunek naszej pracy. Wiemy, że tylko regularna edukacja personelu prowadzącego inwestycje zmieni statystyki wypadków w budownictwie na korzystniejsze” – twierdzi Kamil Strumiński, prezes STRUMIN, który od lat stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo, ochronę zdrowia i życia.

Warsztaty z zakresu użytkowania sprzętu przeprowadzone przez ekspertów STRUMIN odbyły się w minionych tygodniach w kilku lokalizacjach. Kolejni pracownicy dowiedzieli się, jak prosto i bezpiecznie zorganizować swoje stanowisko pracy. Eliminowanie nieszczęśliwych zdarzeń poprzez codzienną dobrą praktykę i stosowanie się do najwyższych i najnowocześniejszych standardów bezpieczeństwa. To pozwoli cieszyć się zdrowiem i czerpać pełną radość z pracy oraz życia, a także dotrzymać terminów realizacji inwestycji.

Prezentacja - bezpieczeństwo na budowie - siatka ochronna
Sprawdź ofertę siatek zabezpieczających 

Prezentacje, które odbyły się w ostatnich dwóch tygodniach:

  • Warszawa – Dom Construction
  • Olsztyn – ERBUD
  • Wrocław
    • Dom Construction
    • KARMAR
  • Katowice – UNIBEP