06-STRUMIN-koleby-samowyladowcze-1024x681.jpg

Gruzu od groma, potrzebna nam ona. Koleba wyładowcza i jej przeznaczenie

Na budowie najczęściej potrzeba odpowiedniego sprzętu, aby uporać się z pozostałościami po ogromnym remoncie. Niezależnie czy to wyburzanie ścianek, skuwanie płyt czy totalna rozbiórka, potrzebny jest odpowiedni pojemnik, aby to wszystko pomieścić i później z łatwością wywieźć. I tu wchodzi ona – w dodatku cała w kolorze jaskrawej czerwieni. Chodzi oczywiście o naszą muldę samowyładowczą marki STRUMIN.

Charakterystyka naszej koleby. Co warto wiedzieć na temat przedmiotu

Z racji tego, że od kilku lat zajmujemy się produkowaniem sprzętu typowo budowlanego, możemy wykorzystywać nasze ogromne doświadczenie w praktyce. Dzięki temu możemy produkować muldy, które spełniają wszelkie normy dotyczące sprzętu budowlanego. Przez swój intensywnie czerwony kolor są rozpoznawalne już z oddali, dzięki czemu nie umkną uwadze nikogo na placu budowy. Jednak nie wygląd czyni kontener pożądanym – wszystko przez jego właściwości. Jest on bowiem niebywałym ułatwieniem dla każdego pracownika należącego do załogi wykonawczej. Możliwość sterowania „na odległość” (za pomocą manewrowania zawiesiem dźwigu czy widłami wózka) jest ogromnym plusem dla pracowników i inwestorów – skraca bowiem czas wykonywania czynności transportu i rozładunku, tym samym nie wymagając aż tak wielkiego wysiłku. Właśnie przez to obecnie na każdej budowie można zobaczyć tego typu kontener.

Mocarne kontenery od STRUMIN. Gwarancja jakości i solidnej trwałości

Nasza firma składa się ze specjalistów, którzy doskonale znają współczesne potrzeby przedsiębiorców i osób, które dla nich pracują. Celem istnienia jest u nas przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa i wygody tym, którzy pracują zawsze z pewnego rodzaju ryzykiem wypadku – czyli oczywiście pracownikom budowlanym. Dlatego w naszej ofercie znaleźć można innowacyjne koleby samowyładowcze wykonane z solidnych materiałów, które są odporne na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne czy atmosferyczne. Produkcja przebiegała pod okiem ekspertów, którzy zaprojektowali design kontenera w taki sposób, aby mógł on być wyposażony w optymalny system otwierania i zamykania. STRUMIN gwarantuje przede wszystkim bezpieczeństwo. Według nas, jego nieodłącznym elementem jest jakość – na którą pracujemy przez cały czas, wprowadzając coraz nowsze udogodnienia.