03-STRUMIN-zabezpieczenia-budowlane-1024x678.jpg

Zabezpieczenia budowlane od STRUMIN ratują zdrowie i życie. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Właściwa organizacja placu budowy to jeden z najważniejszych aspektów prowadzenia inwestycji, który wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo. Stworzenie odpowiednich warunków pracy, zabezpieczenie mienia budowy, ochrona zdrowia i życia pracowników, a także osób postronnych – wszystko to powinno być dopięte na „ostatni guzik”, by prace mogły pójść sprawnie po myśli inwestora. Sam nadzór nad organizacją i zabezpieczeniem placu budowy należy do kierownika budowy. Do jego najważniejszych zadań należy między innymi koordynowanie działań gwarantujących przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. O odpowiednie przygotowanie placu budowy należy zadbać jeszcze przed przystąpieniem o pierwszych prac. Liczba oraz rodzaj zastosowanego sprzętu jest w dużej mierze zależna od stopnia skomplikowania inwestycji, rodzaju wykonywanych prac, a także lokalizacji placu budowy. Firma STRUMIN prezentuje funkcjonalne i jakościowe zabezpieczenia budowlane, wyprodukowane wyłącznie z wysokiej klasy materiałów. Poznaj nasz asortyment!

Sięgnij po przetestowane i cenione zabezpieczenia budowlane

W asortymencie naszej firmy posiadamy szereg zabezpieczeń budowlanych, które mają za zadanie zwiększyć bezpieczeństwo na placu budowy, chroniąc życie i zdrowie pracowników. Posiadamy wysokogatunkowe zabezpieczenia budowlane przed upadkiem z wysokości, które słyną ze swojej solidności, stabilności oraz wytrzymałości. Mowa tu o produktach takich jak lina życia, szubienica czy zabezpieczenie typu Spider. Oprócz ochrony pracowników, mamy na uwadze także ochronę przechodniów, dlatego przedsiębiorcy mogą wyposażyć swój plac budowy w siatki LiteMESH czy siatki T, których zadaniem jest przechwytywanie osób, dużych przedmiotów, drobnych elementów, a także materiałów półpłynnych, do których należą między innymi zaprawy. Zabezpieczenia budowlane to szeroka grupa narzędzi, które mogą przysłużyć się do poprawy jakości i funkcjonowania całego placu budowy. W STRUMIN zaprojektowaliśmy również wiatę BHP, przeznaczoną do podniesienia poziomu bezpieczeństwa i komfortu pracy w miejscach, które wyznaczone są jako stanowiska robocze. Wszystkie produkty spełniają niezbędne normy oraz posiadają ważne certyfikaty – Klienci decydujący się na skorzystanie z naszej oferty otrzymują sprzęty najwyższej jakości. Interesują Cię konkretne zabezpieczenia budowlane, jakie mamy w swojej ofercie? Napisz lub zadzwoń, a z przyjemnością udzielimy Ci niezbędnych informacji na ten temat!

Specjaliści ze STRUMIN chętnie pomogą wybrać Ci najlepsze zabezpieczenia budowlane

Każde zlecenie traktowane jest przez nas indywidualnie – jako eksperci od zabezpieczeń budowlanych, jesteśmy w stanie dopasować sprzęt pod wymogi naszych Klientów, oferując im przy tym najlepszą jakość w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. U nas czeka na Ciebie szeroki wachlarz opcji, które mogą znacząco poprawić poziom bezpieczeństwa zarówno pracowników, jak i innych osób poruszających się w obrębie terenu budowy. Prawidłowo zabezpieczona budowa to gwarancja bezwypadkowości i innych wydarzeń, które mogłyby znacząco opóźnić wszelkiego rodzaju prace, tym samym narażając inwestora na straty. Priorytetem naszej firmy jest bezpieczeństwo, dlatego składamy na ręce naszych Klientów zabezpieczenia budowlane na miarę ich potrzeb.