04-STRUMIN-kosze-transportowe.png

Metalowe kosze transportowe – jeden produkt, wiele zastosowań. Podpowiadamy, gdzie sprawdzą się najlepiej!

Kosze transportowe to produkty o szerokim zastosowaniu w naprawdę wielu branżach. Używane są zarówno do przechowywania i transportu przedmiotów wielkogabarytowych, jak i tych drobniejszych. To, co przesądziło o ich popularności i tak szerokim zastosowaniu, to przede wszystkim ich uniwersalność. Właśnie z tego powodu są one niezastąpione w tak wielu różnych miejscach, począwszy od przemysłu, logistyki, aż po branżę budowlaną. Firma STRUMIN produkuje kosze transportowe, które odnajdują się przede wszystkim w szeroko pojętym transporcie i magazynowaniu. Swobodna możliwość ustawiania koszy jeden na drugim do kilku poziomów w górę powoduje, że nasze produkty doskonale odnajdują się zwłaszcza w przestrzeniach o ograniczonym metrażu, gdzie ważna jest odpowiednia logistyka.

Kosze transportowe od STRUMIN zapewniają bezpieczne magazynowanie

Inwestycja w wysokogatunkowe kosze transportowe to również dbanie o bezpieczeństwo. Wykonane z jakościowego metalu, nasze produkty są solidne i odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Umożliwiają one segregację oraz gromadzenie nawet najcięższych, wielkogabarytowych ładunków w jednym miejscu i dają gwarancję funkcjonalności na wiele lat. Ich istotną cechą jest również mobilność; przez to że są lekkie, ich transport nie sprawia żadnych problemów. Łatwość transportowania towarów w firmie nierzadko stanowi podstawową kwestię, ponieważ znacznie skraca czas zrealizowania bardzo wielu operacji. Nasze kosze transportowe posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i jakości TÜV Rheinland Polska oraz CE (Conformité Européenne). Dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient odczuwał satysfakcję płynącą z zakupów, dlatego dobieramy najlepsze materiały i stosujemy najnowocześniejsze metody produkcji naszych wysokogatunkowych koszy transportowych z metalu.

Postaw na kosze transportowe i zapomnij o nieładzie na placu budowy

Kosze transportowe od firmy STRUMIN to doskonały sposób na właściwą organizację placu budowy czy magazynu pełnego produktów. Nadają się one do składowania wszelkiego rodzaju elementów budowlanych czy półwyrobów, znajdując swoje zastosowanie niezależnie od specyfiki miejsca pracy i panujących w nim warunków. Dodatkowo, kosz transportowy zapewnia możliwość transportu za pomocą wózka paletowego, w dowolne miejsce na placu budowy. Rozwiązanie jest w stanie zdecydowanie zmniejszyć ryzyko wypadków związane z nieprawidłowym składowaniem materiałów. Projekt kosza transportowego wykonany został w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa oraz normami technicznymi – w STRUMIN od samego początku przedstawiamy produkt i jego parametry, dzięki czemu Klient dokładnie wie, czego może się spodziewać.