02-STRUMIN-solidna-skrzynka-narzedziowa-2-913x1024.jpg

Solidna skrzynka narzędziowa – podstawowe wyposażenie każdego placu budowy

Skrzynki narzędziowe stanowią jedne z najbardziej wszechstronnych akcesoriów, które doskonale sprawdzają się przede wszystkim do przechowywania różnego rodzaju elektronarzędzi oraz akcesoriów do nich, a także narzędzi ręcznych. Są one wręcz niezastąpione, jeżeli chodzi o odpowiednie zorganizowanie przestrzeni, ale także ochronę narzędzi przed kradzieżą. Solidna skrzynka narzędziowa to również nieodłączny element każdego placu budowy; w zależności od jej rozmiaru, można umieścić w niej naprawdę zróżnicowany i cenny sprzęt. STRUMIN oferuje skrzynki narzędziowe SOLID BOX, przeznaczone do bezpiecznego przechowywania i transportowania (do skrzyń można przymocować kółka) wszelkiego rodzaju cennego sprzętu budowlanego. Jeżeli poszukujesz schowka, który w pełni zabezpieczy Twój wartościowy zestaw narzędzi, jesteś w dobrym miejscu. Nasza solidna skrzynka narzędziowa to produkt najwyższej klasy. Chętnie opowiemy o nim więcej.

Czym charakteryzuje się nasza solidna skrzynka narzędziowa?

Projektanci skrzynki narzędziowej SOLID BOX obrali sobie za cel zawarcie w jednym produkcie trzech najważniejszych cech cenionych na budowie – funkcjonalności, trwałości oraz mobilności. Właśnie tak powstała solidna skrzynka narzędziowa, jaką dziś prezentujemy przedsiębiorstwom w ofercie STRUMIN. Głównymi zadaniami skrzyni SOLID BOX są ochrona akcesoriów przed kradzieżą oraz w trudnych warunkach atmosferycznych; produkt został stworzony z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wykazuje właściwości takie jak odporność na uszkodzenia mechaniczne, niesprzyjające warunki pogodowe, a także różnego rodzaju zanieczyszczenia. Mimo swojej pancernej konstrukcji jest łatwa w transporcie przy użyciu dźwigu, wózka paletowego/widłowego lub montując w niej kółka. Antywłamaniowa konstrukcja powstała przez zastosowanie szeregu współpracujących ze sobą zabezpieczeń, mających na celu ochronę przed włamaniem czy wykradzeniem narzędzi przechowywanych w skrzyni. Priorytetem naszej firmy jest bezpieczeństwo i komfort Klienta – oferowany przez nas sprzęt jest w stanie zapewnić zarówno jedno i drugie każdemu, kto zdecyduje się na zakup naszych akcesoriów.

Solidna skrzynka narzędziowa od STRUMIN spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa

Plac budowy jest jednym z miejsc, na którym powinien panować porządek. Nie ma tam miejsca na porozrzucane, niezabezpieczone narzędzia, które mogłyby spowodować wypadek czy zostać ukradzione przez złodziei. Solidna skrzynka narzędziowa od STRUMIN zapewnia akcesoriom całodobową ochronę, a wszystko to dzięki specjalistycznej, antywłamaniowej powłoce i złożonemu systemowi zabezpieczającemu sprzęt. Niezależnie od tego, jak duża jest Twoja firma – z pewnością posiadasz w swoim asortymencie sprzęt budowlany, którego nie chciałbyś stracić. Duża skrzynka narzędziowa sprawdzi się tu w znakomity sposób. Produkt posiada certyfikaty bezpieczeństwa i jakości TÜV Rheinland Polska – CE (Conformité Européenne), co czyni go wysokogatunkowym tworem wartym uwagi. Już dziś skontaktuj się z naszymi specjalistami, by wspólnie dobrać odpowiednie elementy wyposażenia dostosowane do Twoich potrzeb.