Siatka budowlana - rzeczy, które musisz o niej wiedzieć

Siatka budowlana – rzeczy, które musisz o niej wiedzieć

Każdy plac budowy musi być odpowiednio zorganizowany, aby prace na nim wykonywane były szybko, sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie. Ten ostatni element jest najważniejszy nie tylko sam przez się, ale także dlatego, że bez niego nie ma mowy o żwawym tempie pracy i o jej efektywności. To właśnie dlatego w asortymencie firmy Strumin znajdziesz zabezpieczenia budowlane najwyższych standardów. Oferujemy nowoczesne systemy, które optymalizują kwestię transportu wszelkich materiałów, a także protektory gwarantujące bezpieczeństwo pracownikom. Nasza siatka budowlana idealnie zabezpieczy pracę na niższych kondygnacjach i wyłapie spadające przedmioty.

Poznaj bliżej zalety naszej siatki budowlanej.
Plac budowy musi być bezpieczny!

Siatka budowlana powinna być przede wszystkim ze wszech miar solidna, elastyczna i wytrzymała. Tylko mariaż takich cech może zagwarantować spełnienie oczywistych dla nas standardów. Kwestia bezpieczeństwa pracowników, jak i osób postronnych, jest sprawą najwyższej wagi. Nasza siatka budowlana (w tym przykładzie siatka T) może zamortyzować upadek z aż 7 metrów. Dzięki temu każdy szlak komunikacyjny będzie pod dobrą protekcją. Jak nasza siatka budowlana wygląda od kuchni? To przede wszystkim rezultat połączenia dwóch siatek z niezwykle drobnym oczkiem. Podwójna ochrona gwarantuje fenomenalne rezultaty, a w połączeniu z wysoką wytrzymałością materiałów możemy być spokojny o skuteczne działanie przez naprawdę długi czas.

W firmie Strumin zabezpieczenia budowlane są szyte na miarę

Nasza siatka asekuracyjna świetnie zabezpieczy rusztowania i elewacje dzięki swojemu gęstemu splotowi. Sprawdzi się przy pracach renowacyjnych oraz w roli zabezpieczenia budynków stwarzających zagrożenie swoim złym stanem technicznym. W firmie Strumin wiemy, na czym zależy naszym Klientom. Dlatego też stosujemy nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. Nasza siatka jest niezwykle wytrzymała, a przy tym maksymalnie lekka, dzięki czemu jej montaż i transport nie stanowią najmniejszego wyzwania. Co jeszcze nas wyróżnia? Oferujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie, także uwzględnianie indywidualnych potrzeb w procesie produkcji. Koniecznie sprawdź naszą ofertę i postaw na najlepsze zabezpieczenia na rynku!