Stoisko Strumin - Targi Budma 2022

Strumin na targach Budma 2022

Cztery dni, na które czekały najprężniejsze firmy z branży budowlanej oraz największe pawilony wystawiennicze Międzynarodowych Targów Poznańskich, już za nami. 30. jubileuszowa edycja targów Budma z niezwykle obszernym programem wystawienniczym i projektów towarzyszących dobiegła końca. Firma Strumin, której produkty są niezbędne w każdej z dziedzin branży budowlanej, była bardzo ważnym punktem na mapie targów. 
„Budma to idealne miejsce na prezentację możliwości naszej firmy. To właśnie tutaj pokazuje się nowości, innowacje technologiczne, narzędziowe produkty oraz systemy zabezpieczeń, które wyznaczać będą trendy w 2022 roku nie tylko na polskich budowach. To również możliwość spotkania się na żywo w jednym miejscu wykonawców, architektów, inwestorów czy deweloperów. Do ich dyspozycji oddano w Poznaniu dziesięć salonów tematycznych. Budma daje nam możliwość nie tylko zaprezentowania naszego szerokiego asortymentu produktów, ale przede wszystkim pozwala budować i pogłębiać relacje z partnerami biznesowymi. Branża ma potrzebę wymiany doświadczeń, know how i to było szczególnie widać w tym roku podczas pokazów, konferencji i dyskusji. Ostatnie dwa lata ze względu na pandemię dla wszystkich były czasem wyzwań i ograniczeń. Dlatego Budma jest powrotem do tego, co w naszej branży dobre i bardzo potrzebne.” Kamil Strumiński, właściciel Strumin. 

Zainteresowanie produktami jest naprawdę duże

Już pierwszego dnia odbyła się konferencja „Bezpieczeństwo pracy w budownictwie”. Uczestnicy targów mogli z bliska zobaczyć, jak działają oferowane przez Strumin, cenione przez profesjonalistów systemy zabezpieczeń indywidualnych – linia życia czy szubienica zabezpieczająca. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również systemy zabezpieczeń zbiorowych, ponieważ na stoisku zainstalowane zostały schodnie, siatki zabezpieczające oraz zabezpieczenia krawędziowe. Sporo pytań pojawiło się także na temat muld samowyładowczych, które przyciągały wzrok zwiedzających jaskrawym, dobrze widocznym na budowie, czerwonym kolorem. Kamil Strumiński dodaje:
„Rynek jest coraz bardziej innowacyjny, firmy prezentowały w Poznaniu najnowsze rozwiązania sektora budownictwa. Nas cieszy fakt, że Strumin dzięki swojemu doświadczeniu oraz wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom klientów pozostaje firmą, która ciągle się rozwija i już dziś jest cenioną marką w branży”. 
Następne targi Budma za rok, do zobaczenia!