siatka asekuracyjna

Siatka budowlana od STRUMIN. Dobierz odpowiedni produkt dla swoich potrzeb

Priorytetem dla każdej firmy budowlanej i remontowej powinno być zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom w trakcie prac na wysokości. W tym przypadku konieczne jest sięgnięcie po sprawdzone rozwiązania, do których z pewnością należy siatka budowlana, zabezpieczająca miejsca pracy na wysokościach. Jednym z jej głównych zadań jest przechwytywanie przedmiotów takich, jak narzędzia czy gruz, które mogłyby okazać się śmiertelnym zagrożeniem dla przypadkowych przechodniów czy członków ekipy budowlanej, poruszających się po niższych kondygnacjach. Możliwości siatek budowlanych są na tyle szerokie, że wykorzystuje się je jako uniwersalny materiał zabezpieczający w wielu branżach. Celem za każdym razem jest ochrona zdrowia oraz życia pracowników i osób, przebywających w najbliższej okolicy.

Nasza siatka budowlana spełnia wszystkie wymagane normy

Każda siatka mająca na celu zabezpieczenie placu budowy, powinna charakteryzować się wytrzymałością. Do produkcji naszych zabezpieczeń wykorzystujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane materiały, które są odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych i obciążenia. Siatka budowlana składa się z dwóch zintegrowanych siatek, z których jedna służy do przechwytywania dużych przedmiotów, zaś druga (moskitiera) wychwytuje drobne elementy. Dzięki przemyślanej konstrukcji, użytkownik ma pewność, że siatka przechwyci nawet elementy półpłynne. Niska waga oraz możliwość ręcznego montażu stanowią dodatkowe udogodnienie dla użytkowników, ale nie tylko. Przykładowo, łamany wspornik siatki, ze względu na swoją łatwość składania i rozkładania, pozwala na szybkie wciągnięcie siatki do środka w przypadku konieczności transportu żurawiem elementu bezpośrednio spod miejsca montażu siatek BHP. Ogranicza to ryzyko kolizji transportowanego ładunku z siatką BHP, co jest sytuacją, która często zdarza się na budowie. Przywiązując ogromną wagę do wszechstronności, wyposażyliśmy konstrukcję w prosty i elastyczny system, uniwersalny adapter mocujący, a także możliwość regulowania nachylenia siatki – cechy te powodują, że nasza siatka budowlana okazuje się niezastąpiona podczas wielu prac budowlanych.

W STRUMIN dbamy o potrzeby Klientów

Zamawiając produkt od doświadczonej firmy, otrzymujesz jednocześnie gwarancję jego jakości. Jako producent zabezpieczeń budowlanych, zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nas ciąży. Dlatego też w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy sprzęt budowlany, który spełnia wszystkie normy i posiada niezbędne certyfikaty. Wieloletnie doświadczenie i stałe podnoszenie wiedzy powoduje, że ulepszamy swoje wizje, tym samym aktualizując nasz asortyment o nowości ze świata zabezpieczeń budowlanych. Firma STRUMIN wspiera przedsiębiorców w organizacji placów budowy w zgodzie z zasadami BHP, pełniąc fachowe doradztwo w doborze środków dedykowanych konkretnym pracom i wyzwaniom, przed którymi znajdują się pracownicy. Zachęcamy do kontaktu, oferując pełne, merytoryczne wsparcie w procesie dokonywania zamówienia.