02-STRUMIN-koleba-samowyladowcza-819x1024.jpg

Solidny sprzęt to podstawa. Koleba samowyładowcza od STRUMIN ułatwi Ci wiele prac

Koleba samowyładowcza to stalowy kontener, dedykowany różnego rodzaju materiałom budowlanym. Jej głównym zadaniem jest ułatwienie prac budowlanych oraz remontowych, przy jednoczesnym zwiększeniu bezpieczeństwa osób poruszających się po placu budowy. Odpady budowlane oraz brak narzędzi do ich odpowiedniego składowania niesie nie tylko szkodę dla środowiska, lecz przede wszystkim dla zdrowia pracowników. Wystarczy chwila nieuwagi, by doprowadzić do wypadku. Koleba samowyładowcza powstała, by minimalizować ryzyko szkód oraz przyspieszyć realizację niektórych operacji – zwłaszcza tych, związanych z przenoszeniem oraz rozładunkiem. W STRUMIN wiemy, jak duże znaczenie ma sprawna gospodarka odpadami oraz szybki transport materiałów. Z tego powodu oferujemy naszym Klientom koleby samowyładowcze zaprojektowane pod kątem użytkowym oraz produkcyjnym.

Co zyskasz, wybierając koleby samowyładowcze od firmy STRUMIN?

Nasze koleby samowyładowcze mają za zadanie zwiększyć efektywność w miejscu prac. Dzięki kompleksowej automatyzacji, załadunek, rozładunek i czynności związane z transportem przebiegają w sposób szybki oraz sprawny, oszczędzając przy tym cenny czas. Koleba samowyładowcza od STRUMIN może być używana do transportu różnorodnych materiałów, co przekłada się na efektywność w organizacji pracy.  Wykorzystanie naszych koleb samowyładowczych pozwala uniknąć konieczności wynajmowania oraz posiadania dodatkowego sprzętu do rozładunku. Wystarczy posiadać wyłącznie wózek widłowy, co ponownie przekłada się na ograniczenie zbędnych kosztów operacyjnych. Jako doświadczona firma zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo, a koleby samowyładowcze mogą stać się jego gwarancją w kwestii przewozu ładunku. Wytrzymała konstrukcja w połączeniu z szeregiem zaawansowanych rozwiązań technologicznych zapewnia maksymalną ochronę podczas transportu, zarówno dla ładunku jak i operatora, minimalizując ryzyko wystąpienia wypadków związanych z niedoskonałym transportem.

Nasze koleby samowyładowcze dostrzeżesz już z daleka

Każda koleba samowyładowcza od firmy STRUMIN wyróżnia się jaskrawą, czerwoną barwą. Dobór kolorystyczny to nie przypadek; powoduje on, że koleba samowyładowcza jest dostrzegalna z dużych odległości! Taki zabieg zwiększa bezpieczeństwo i komfort użytkowników znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie prac. Jako eksperci w dziedzinie urządzeń oraz zabezpieczeń budowlanych, przykładamy ogromną wagę do tego, by przedmioty znajdujące się w naszej ofercie stanowiły realne wsparcie dla właścicieli firm i ich pracowników. Wierzymy, że solidny, niezawodny sprzęt w dużej mierze decyduje o sukcesie i powodzeniu prac budowlanych. W celu zamówienia koleby samowyładowczej, serdecznie zapraszamy do kontaktu z doradcami STRUMIN – telefonicznie lub mailowo.