barierki bhp

Barierki BHP w budownictwie to już standard. W STRUMIN produkujemy je w kilku wariantach

Balustrady tymczasowe, znane również jako barierki BHP, są najczęściej stosowane do zabezpieczania prac na wysokości oraz głębokich wykopów. Ze względu na wysokie zagrożenie upadkiem, roboty prowadzone na wysokości zaliczane są do szczególnie niebezpiecznych. Upadek pracownika, nawet z niedużej wysokości, może zakończyć się śmiercią bądź trwałym kalectwem. Barierki BHP od firmy STRUMIN pozwalają na zwiększenie bezpieczeństwa podczas tego rodzaju prac. To wszechstronny w zastosowaniu środek ochrony zbiorowej o sprawdzonej skuteczności. Nasza firma oferuje zgodne z normami i przepisami prawa tymczasowe balustrady, które stanowią doskonałe rozwiązanie systemowe. W asortymencie posiadamy szereg różnego rodzaju tymczasowych balustrad, które różnią się między sobą materiałem z jakiego powstały i sposobem montażu. Poznaj je wszystkie i wybierz barierki BHP, które najlepiej sprawdzą się w Twoim przypadku – w razie wątpliwości służymy pomocą!

Poznaj właściwości barierek BHP z asortymentu STRUMIN

Zabezpieczenia budowlane to temat, z którym mamy do czynienia od samego początku istnienia naszej firmy. Profesjonalne zabezpieczenia krawędziowe od STRUMIN mają na celu ochronę użytkownika przed upadkiem z wysokości, zapobieganie potknięciom i upadkom, a także zwiększenie bezpieczeństwa pracy na placu budowy. Barierki BHP posiadają różne typy adapterów, dzięki którym możliwe jest ich zamocowanie niemalże do każdego typu podłoża. Nieskończenie wiele zastosowań wynikających z nieskomplikowanego rozwiązania i uniwersalności konstrukcji sprawia, że produkt doskonale sprawdza się na każdym placu budowy. Obecnie dysponujemy między innymi produktami takimi jak:

  • panel siatkowy z ocynkowanej siatki;

  • siatka polipropylenowa MESHWALL;

  • bariera MESHWALL, składająca się z siatki, słupków i linii krawędziowej;

  • bariera z wypełnieniem w postaci trzech desek.

W skład zabezpieczeń budowlanych od STRUMIN wchodzą wyłącznie produkty najwyższej jakości, posiadające niezbędne atesty i certyfikaty, które stanowią potwierdzenie ich jakości. Przejrzyj nasz katalog i stwórz indywidualny zestaw zabezpieczający. Nasze barierki BHP to sprzęt, którego nie może zabraknąć na placu budowy – zwłaszcza gdy w grę wchodzi praca na wysokościach lub w głębokich wykopach.

Zwiększ wydajność pracowników, inwestując w barierki BHP od STRUMIN

Jako producenci zabezpieczeń budowlanych posiadamy wiedzę na temat wpływu BHP na efektywność pracowników. Zależność jest bardzo prosta – im lepsze warunki i zabezpieczenia występujące na placu budowy, tym wyższa efektywność i zaangażowanie pracownika w powierzone obowiązki. W STRUMIN pomagamy podnosić poziom bezpieczeństwa, oferując solidne i odporne na warunki atmosferyczne barierki BHP, a także inne urządzenia i systemy wchodzące w skład szerokiej grupy zabezpieczeń budowlanych. Zgłoś się do nas już dziś, a pomożemy Ci w wyborze najlepszego sprzętu.