siatka budowlana

Szukasz skutecznego zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości? Siatka budowlana od STRUMIN to najlepsze rozwiązanie!

W czasie prac budowlanych może dojść do wielu niebezpiecznych zdarzeń, przed którymi należy chronić pracowników. Do jednych z najczęstszych wypadków przy pracy zalicza się uderzenie spadającym przedmiotem – niestety, w wielu przypadkach kończy się ono poważnymi obrażeniami, a nawet utratą życia. Istnieje jednak sposób na to, by zminimalizować ryzyko przykrych wydarzeń. Siatka budowlana typu LiteMESH od firmy STRUMIN to znakomite rozwiązanie, przeznaczone do zabezpieczenia zewnętrznych krawędzi budynków. Nasza siatka zabezpieczająca jest w stanie wychwycić spadające przedmioty, tym samym chronią osoby znajdujące się poniżej. Już dziś poznaj korzyści jakie niesie montaż siatki budowlanej – chętnie opowiemy Ci o niej więcej.

Siatka budowlana LiteMESH jest w stanie przechwycić również materiały półpłynne!

Prezentowana w naszej ofercie siatka budowlana LiteMESH stanowi połączenie dwóch siatek: z szerokim i drobnym oczkiem, co pozwala przechwytywać zarówno duże przedmioty jak i drobne elementy, a także materiały półpłynne, jak np. zaprawy. System zapewnia łatwy i szybki montaż, a dzięki lekkości i elastyczności możliwe jest dopasowanie go do każdych warunków budowlanych. Do zestawu dołączane są adaptery mocujące, wpływające na stabilność poszczególnych elementów. Siatka budowlana LiteMESH to szybkie, skuteczne i tanie zabezpieczenie prac budowlanych/ remontowych, a także innych prac wymagających podniesienia poziomu bezpieczeństwa. Wysoka skuteczność ochrony potwierdzona certyfikatami czyni produkt dostosowanym do wymagających warunków budowlanych, dając pewność dotyczącą jego funkcjonalności. Jeżeli szukasz zabezpieczenia, które jest w stanie sprostać najwyższym wymaganiom, siatka budowlana od STRUMIN na pewno spełni Twoje oczekiwania!

W STRUMIN priorytetem jest Klient – sprawdź, jak dbamy o bezpieczeństwo

Od samego początku istnienia firmy dokładamy wszelkich starań, by nasze zabezpieczenia budowlane stanowiły grupę najlepszych produktów na rynku. Siatka budowlana LiteMESH to doskonały przykład na to, że rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Zobacz katalog, pobierz DTR i zdecyduj się na nasz produkt! Praca na placu budowy wymaga czujności i dynamicznego reagowania na ewentualne problemy, jakie mogą wystąpić – siatka budowlana to dodatkowe wsparcie w utrzymaniu bezwypadkowej tendencji. Nasz produkt jest w stanie posłużyć przez wiele lat, nawet przy częstym montażu, demontażu oraz intensywnym użytkowaniu. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej siatki budowlanej LiteMESH? Skontaktuj się z naszymi ekspertami telefonicznie lub mailowo.