04-strumin.pl-siatka-budowlana-WEW-1024x683.jpg

Poważne obrażenia wywołane upadkiem z siatką budowlaną odchodzą w zapomnienie

Budowa to miejsce, gdzie może wydarzyć się wiele niespodziewanych sytuacji. W większości przypadków chodzi tu o poważne wypadki często zagrażające życiu pracowników. Przed branżą oferującą różnego rodzaju zabezpieczenia postawiło to pewnego rodzaju wyzwanie, któremu postaraliśmy się sprostać. W naszej ofercie znajduje się profesjonalna zabezpieczająca siatka budowlana! Jej obecność na wielu budowach jest absolutnym obowiązkiem! Przeczytaj nasz krótki artykuł i poznaj jej najważniejsze funkcje!

Siatka zabezpieczająca – wykorzystaj jej funkcjonalność na budowie

Przepisy BHP obowiązują w każdej firmie, jednak największy rygor ich przestrzegania zauważa się na wszelkiego rodzaju budowach. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu to właśnie tam pracownicy mają kontakt z wieloma niebezpiecznymi, ciężkimi elementami konstrukcyjnymi. Właśnie z tego powodu ich maksymalne zabezpieczenie przed wszelkimi zagrożeniami odgrywa tak ważną rolę. Głównym zadaniem, jakie spełnia proponowana przez nas siatka budowlana to przede wszystkim ochrona pracowników. Chroni ona przed spadaniem ciężkich przedmiotów budowlanych oraz osypywaniem się tynku na głowy osób znajdujących się poniżej. Jednak to nie jedyne zastosowanie! Siatka wykonana jest z jednych z najbardziej wytrzymałych materiałów, dzięki czemu doskonale sprawdza się przy bardzo dużym obciążeniu. Jest to ogromna zaleta m.in. w sytuacjach, kiedy pracownik spadnie z dużej wysokości. Siatka budowlana będzie w takich przypadkach stanowiła doskonałą amortyzację nawet dla upadków z wysokości wynoszącej 7 metrów.

Postaw na wysoki profesjonalizm i dbałość o wysoki standard

Wybierając siatkę budowlaną, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jakość użytych do jej produkcji materiałów. Akurat w tym aspekcie nie należy wybierać średnich produktów, które mogą okazać się wadliwe w najmniej odpowiednim momencie. Nasza firma STRUMIN dokłada wszelkich starań, aby przy produkcji wykazywać się dbałością o każdy nawet najmniejszy detal. Co najważniejsze, siatka budowlana przechwytuje również półpłynne materiały budowlane w postaci zapraw. Jej funkcjonalność zyskała już szerokie grono zwolenników, do których możesz dołączyć także i Ty. Skontaktuj się z nami i wspólnie dobierzemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę! Zapraszamy!