04-STRUMIN-kosze-transportowe.png

Nieskuteczny transport materiału? Nie, jeśli na placu budowy znajdują się kosze transportowe

Prawidłowy transport materiału na placu budowy ma bezpośredni wpływ na płynność prac oraz bezpieczeństwo osób znajdujących się w okolicy robót. Nieskuteczny, niesie ryzyko strat w materiałach, a przy tym stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i życia. Kosze transportowe od firmy STRUMIN powstały po to, by minimalizować ryzyko, a jednocześnie przyspieszyć prace budowlane w sposób bezpieczny, zgodny z obowiązującymi normami i zasadami. Dotychczas, nasze stalowe kosze transportowe odnalazły swoje zastosowanie w budownictwie oraz licznych procesach produkcyjnych: przy składowaniu i magazynowaniu elementów gotowych i półwyrobów. Wszystko przez swoją uniwersalność, wysoką wytrzymałość, a także atrakcyjność naszej oferty, która skrojona jest na miarę potrzeb każdego przedsiębiorcy.

Wyjaśniamy, dlaczego inwestycja w kosze transportowe się opłaca

Kosze transportowe stanowią zespół połączonych ze sobą elementów urządzenia budowlanego, które zapewniają bezpieczną realizację procesów transportu oraz ładunku materiałów między miejscami roboczymi. W STRUMIN posiadamy dwie wersje koszy do wyboru: otwartą i zabudowaną siatką. Pierwsza służy do transportu większych elementów, takich jak profile stalowe, drewniane oraz stemple budowlane; wersja zabudowana siatką przeznaczona jest do składowania drobnych, luźnych elementów. To, ci wyróżnia nasze kosze transportowe na tle innego sprzętu, to ocynkowana lub lakierowana konstrukcja a także posiadane normy i certyfikaty – CE (Conformité Européenne) oraz TÜV Rheinland Polska (certyfikat jakości i bezpieczeństwa). Kosze transportowe od firmy STRUMIN umożliwiają składowanie materiałów w pionie, co sprzyja oszczędności miejsca magazynowego. Utrzymanie porządku na placu budowy czy w magazynie to nadrzędna kwestia; minimalizuje ryzyko wypadków, a co za tym idzie, również opóźnień w pracach.

Kosze transportowe od STRUMIN są dopracowane w każdym calu

Wieloletnie doświadczenie reprezentantów naszej firmy przekłada się na jakość oferowanego sprzętu. Jako producent zabezpieczeń budowlanych i stalowych konstrukcji, jesteśmy świadomi spoczywającej na nas odpowiedzialności. Projektując stalowe kosze transportowe, zadbaliśmy o każdy detal – w efekcie otrzymując sprzęt, który eliminuje problemy związane z nieprawidłowym składowaniem materiału. Zarówno w budownictwie, jak i przemyśle czy logistyce liczy się praktyczność; kosze transportowe stanowią rozwiązanie, po które warto sięgnąć w obliczu konieczności zgromadzenia materiałów czy bezpiecznego przetransportowania ich w bezpieczne miejsce. W przypadku wykazania zainteresowania naszymi koszami transportowymi, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, dotyczące wybranego sprzętu budowlanego.