podest budowlany od firmy STRUMIN

Czas ułatwić sobie pracę na wysokościach! Pod lupą: podest budowlany od firmy STRUMIN

Prace przeprowadzane na wysokościach bardzo często związane są z dużym ryzykiem. Zaliczane do kategorii prac szczególnie niebezpiecznych, wymagają odpowiedniego podejścia w kwestii doboru zabezpieczeń oraz sprzętu do transportu materiałów. Podest budowlany od firmy STRUMIN został stworzony po to, by ułatwić transport materiałów oraz sprzętu na placu budowy. To właśnie dzięki niemu przeładunek materiałów pomiędzy placem budowy a dowolną kondygnacją jest szybki i bezpieczny. Gabaryty i nośność pozwalają na umieszczenie na nich materiałów, kontenerów, muld samowyładowczych i innych urządzeń, które wykorzystuje się przy pracach budowlanych, dlatego też sprzęt stosowany jest na budowach w całej Polsce!

Podest budowlany przyspieszy prace na wysokościach

Podest budowlany jest przystosowany do szybkiego montażu; oznacza to, że przemieszczenie konstrukcji pomiędzy kondygnacjami przy wykorzystaniu dźwigu zajmuje zaledwie kilka minut! Przed montażem w obiekcie, powinno się przygotować wszystkie elementy zgodnie z zaleceniami. Po odpowiednim ustawieniu podpór i zabezpieczeniu wszystkich elementów, można przystąpić do transportu pionowego. Konieczne jest ustawienie czoła podestu do stropu oraz wsunięcie podpór, zapierając je o strop. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z montażem, warto sprawdzić wszystkie elementy pod kątem zabezpieczenia otworów sworzniami oraz zawleczkami.

Dodatkowa cecha naszego podestu budowlanego to wyposażenie go w specjalne uchwyty do transportu pionowego. Szybki i łatwy transport materiałów znacznie zmniejsza koszty budowy, zapewniając przy tym maksimum bezpieczeństwa dzięki solidnej oraz mocnej konstrukcji. Jaskrawa, czerwona barwa zapewnia doskonałą widoczność na budowie, nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych, takich jak mgła i opady deszczu. Otwierany front zastosowany w konstrukcji gwarantuje sprawny i bezpieczny transport bardzo długich elementów. Podłogę podestu stanowi blacha antypoślizgowa o grubości 4 mm, uniemożliwiająca materiałom przemieszczanie się podczas transportu. Nie przebieraj w półśrodkach; postaw na sprawdzony podest budowlany od firmy STRUMIN.

Stalowy podest budowlany to nieodłączny towarzysz prac na wysokościach

Stal to jeden z najlepszych materiałów konstrukcyjnych. Dysponując własnym zapleczem produkcyjnym i magazynowym, jesteśmy w stanie nadzorować procesy powstawania sprzętów i konstrukcji od samego początku, tym samym gwarantując naszym Klientom najlepsze produkty. Stop żelaza z węglem przetwarzany jest w taki sposób, by otrzymać pierwszej klasy materiał, który jest w stanie spełnić nawet najwyższe oczekiwania. Stawiamy na pierwszorzędne parametry wytrzymałościowe, czego efektem są solidne podesty budowlane, jakie posiadamy w swojej ofercie. Trwałość, wysoka jakość wykonania i wszelkie standardy bezpieczeństwa – to zarówno nasze priorytety, jak i doskonały opis podestów budowlanych. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie inwestycji, dobierając rozwiązania pod indywidualne potrzeby oraz preferencje osób, zamawiających sprzęt.