FURTKA-4-kopia-1024x1024.jpg

Prace na wysokościach? Zadbaj o szachty windowe i uniknij wypadku!

Windy to już standard w budownictwie mieszkaniowym i biurowym, dlatego szyby windowe są elementem konstrukcyjnym budynku. Niebezpieczeństwo upadku z wysokości do szachtu windowego można zminimalizować, stosując odpowiednie rozwiązania. Systemy zabezpieczeń szachtów windowych oferowane przez firmę STRUMIN są jednym z najlepszych wyborów, jakie obecnie znajdują się na polskim rynku sprzętów, wykorzystywanych w trakcie prac budowlanych. Nasz szczegółowo opracowany system przeznaczony jest do zabezpieczania szybów oraz innych otworów technicznych, w obszarze których zachodzi wysokie niebezpieczeństwo upadku z wysokości. Nowoczesna, stalowa konstrukcja powstała z myślą o pracownikach znajdujących się w pobliżu zagrożenia i wykonujących prace bezpośrednio przy szybie windowym. Minimalizowanie ryzyka wypadków to nasza specjalność – sprawdź już dziś.

Solidne systemy zabezpieczeń szachtów windowych, czyli krótko o cechach naszego produktu

System zabezpieczeń szachtów windowych został wykonany w oparciu o obowiązujące normy i wymagania bezpieczeństwa, które dotyczą między innymi sprzętów do prac tymczasowych i środków ochrony indywidualnej, chroniących przed upadkami z wysokości. Oznacza to, że oferujemy Klientowi w pełni przemyślany i profesjonalnie opracowany produkt, który doskonale sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających warunkach prac wysokościowych. Specjalna furtka odgradzająca niweluje ryzyko upadku osób i przedmiotów do szybów windowych czy innych otworów technicznych, tym samym chroniąc osoby znajdujące się także na niższych kondygnacjach. Nasz system jest łatwy, uniwersalny, a przy tym wyjątkowo szybki w montażu zarówno we wnęce czy na ścianie, charakteryzując się niską wagą oraz prostotą obsługi. Lekkość czy elastyczność systemu powoduje, że możliwe jest dopasowanie go do niemalże każdych warunków budowlanych.

Nie kuś losu. Zamiast tego zainwestuj w zabezpieczenia szybów windowych!

W STRUMIN podchodzimy odpowiedzialnie do każdego projektu, a dysponowanie własnym zapleczem produkcyjnym ułatwia nam nadzorowanie procesów tworzenia naszego sprzętu od samego początku ich powstawania. Stosowana przez nas stal posiada najwyższe parametry jakości, odznaczając się doskonałą wytrzymałością, a przy tym lekkością, co przekłada się na łatwy i szybki transport. Wieloletnia obecność na rynku wzbogaciła nas o szereg doświadczeń, dzięki którym możemy dziś w pełni zrozumieć wszystkie potrzeby Klientów. Jako eksperci w kwestii zabezpieczeń, chętnie dzielimy się swoją wiedzą, świadcząc fachowe doradztwo w kwestii doboru odpowiedniego sprzętu o doskonałych parametrach. Zabezpiecz szachty windowe wykorzystując nasze systemy i zagwarantuj swoim pracownikom bezpieczeństwo na budowie.