Schody budowlane od STRUMIN

Schody budowlane od STRUMIN to sposób na szybkie przemieszczanie się podczas prac

Schody budowlane to konstrukcja tymczasowa, która znajduje zastosowanie tam, gdzie trzeba pokonać różnicę wysokości. Schodnie ułatwiają przemieszczanie się pomiędzy kondygnacjami budynków, a także pokonywanie skarp czy rowów. Tym, co odróżnia je od tradycyjnych drabin, jest ich znacznie szersze zastosowanie. Schody budowlane powstały po to, by przede wszystkim ułatwić pracownikom dostęp do wszystkich stref pracy, jednak mogą one jednocześnie stanowić zabezpieczenie schodów stałych przed uszkodzeniem lub zużyciem na skutek przebiegających procesów budowlanych. Jako, że schodnie są jednym z podstawowych elementów ciągów komunikacyjnych, umożliwiają łatwe przemieszczanie się pracowników, a także swobodny transport materiałów i sprzętu. W STRUMIN oferujemy stalowe schody budowlane, wykonane w oparciu o nowoczesne technologie. Dowiedz się więcej!

Na jakie cechy schodów budowlanych warto zwrócić uwagę?

Schody budowlane od firmy STRUMIN to metalowa konstrukcja, która składa się z szeregu współpracujących ze sobą elementów. Schody budowlane mogą występować w dwóch podstawowych konfiguracjach: jako schodnie łączące ze sobą różne poziomy (piętra) bądź jako pomost łączący np. dwie strony wykopu. Schody budowlane posiadają możliwość płynnej regulacji nachylenia, co pozwala na komfortowe obranie najlepszego kąta, sprzyjającego zachowaniu płynności i bezpieczeństwa w poruszaniu się na wysokości. Do cech charakteryzujących nasze konstrukcje, możemy zaliczyć:

  • bardzo łatwy i szybki system montażu/demontażu → intuicyjne rodzaje mocowań oraz niewielka waga poszczególnych elementów pozwala na szybkie złożenie konstrukcji, bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi;

  • stabilność → materiały użyte do produkcji schodów budowlanych przekładają się na komfort i bezpieczeństwo pracy, co jest szczególnie istotne przy robotach na dużych wysokościach;

  • łatwy transport → po złożeniu, schody budowlane nie zajmują zbyt dużo miejsca; ich optymalna waga również przyczynia się do ułatwienia ich przechowywania oraz transportu.

Schody budowlane od STRUMIN to przede wszystkim spore udogodnienie

Wierzymy, że odpowiednio dobrany sprzęt jest w stanie realnie wpłynąć na efektywność prac. Schody budowlane to jedna z tych konstrukcji, bez których trudno byłoby się obejść; zwłaszcza podczas prac na wysokościach. Rozwój technologii oraz znajomość obowiązujących wymogów w świecie budownictwa sprawia, że firma STRUMIN stale dąży do zaspokajania potrzeb Klientów. Udzielamy fachowego doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu budowlanego, mając na uwadze przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo osób pracujących na budowie. Zainteresowani naszym sprzętem mogą liczyć na atrakcyjne ceny oraz ofertę dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb.