Lina życia, czyli pancerne zabezpieczenie przy pracach na wysokości

Lina życia, czyli pancerne zabezpieczenie przy pracach na wysokości

Praca na budowie wymaga szczególnych zabezpieczeń, szczególnie jeśli mówimy o działaniach wykonywanych na wysokościach. Jak nauczają nas statystyki, to właśnie wtedy zagrożenie odniesienia szkód jest najwyższe. W naszej firmie chcemy minimalizować ryzyko do zera, maksymalnie podnosić komfort, a także zwyczajnie optymalizować wszelkie prace budowlane. Umiejętna asekuracja pracownika jest arcyważna. Mamy to na uwadze, dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa najlepsze liny asekuracyjne na rynku. Dlaczego warto po nie sięgnąć i zaufać właśnie nam?

Nasza lina życia skutecznie ochroni Cię przed upadkiem i zwiększy bezpieczeństwo pracy

O ochronie należy pamiętać zawsze, nie tylko przy okazji. To szczególnie istotne w pracach budowlanych, gdzie ponad głowami pracowników naprawdę dużo się dzieje. Każdemu zdarza się mieć czasem głowę w chmurach, to absolutnie ludzkie. Nawet przy wykonywaniu niebezpiecznych czynności można wpaść w rutynę. Ale to nie jest nic złego, jeśli uprzednio zminimalizujemy ryzyko szkód do 0. My wiemy jak powstrzymać prawa fizyki. Lina życia z naszego asortymentu jest tego dowodem. Jak działa w praktyce? Nasza lina skutecznie chroni przed upadkiem, a dzięki samoistnym przesuwaniu punktu zakotwiczenia urządzenia, nie występuje efekt wahadła. Sporym plusem jest to, że ten prosty system bezpieczeństwa łatwo dopasować do wszelkich warunków.

W firmie STRUMIN stawiamy na innowacyjność i najwyższą dbałość o bezpieczeństwo

W naszym asortymencie masz dostęp do najlepszych środków ochronnych na rynku. Mamy nowoczesne systemy protekcji, które sprawdzą się nie tylko przy gwarantowaniu stabilizacji pracownika na znacznych wysokościach, ale także w roli zupełnie prozaicznego wyposażenia. Zabezpieczenia budowlane to nasze drugie imię. W firmie STRUMIN podchodzimy ze wszech miar profesjonalnie do każdego zamówienia. Nasze protektory są wręcz pancerne i, co dla nas oczywiste, spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Systemy asekuracji po prostu muszą stać na najwyższym możliwym poziomie. My jesteśmy tego świadomi, dlatego też możemy zaoferować Państwu produkty najlepszego standardu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do kontaktu.