Podest budowlany, czyli jak łatwo i przyjemnie przenosić materiały na budowie

Podest budowlany, czyli jak łatwo i przyjemnie przenosić materiały na budowie

W każdej dziedzinie warto korzystać z dobrodziejstw płynących z nowoczesnych technologii. Czas to pieniądz, a doba dla każdego z nas jest zdecydowanie zbyt krótka. Szybka, efektywna i ze wszech miar bezpieczna praca to coś, co staramy się zapewnić naszymi produktami. Jesteśmy w tym skuteczni, a doświadczenie zgromadzone przez długie lata istotnie nam pomaga w wypełnianiu najwyższych standardów. Wybierając podest budowlany marki Strumin, wybierasz to, co najlepsze na rynku. Nasze słowa najlepiej potwierdza sprawdzenie naszych podestów rozładunkowych w boju!

Transport materiałów jeszcze nigdy nie był tak prosty

Plac budowy jest wypełniony po brzegi różnymi materiałami. Niektóre łatwo przenosić, inne niestety nie. Szczególnie większe gabaryty czy nieforemne kształty sprawiają problemy. Skorzystanie z naszego podestu budowlanego jest w takim wypadku strzałem w dziesiątkę. Nasze konstrukcje można obciążyć nawet 4-tonowym ładunkiem. W firmie STRUMIN przestrzegamy najbardziej rygorystycznych norm, co potwierdzają liczne certyfikaty. Nasz podest budowlany jest odporny na warunki atmosferyczne, a ponadto gwarantuje wygodny przeładunek materiałów między placem a dowolną kondygnacją budynku. Montaż podestu zabiera dosłownie kilka minut, tak więc nie tylko przenoszenie materiałów jest wygodne, ale również sama zmiana lokacji sprzętu.

Nasze podesty rozładunkowe możesz wynająć długoterminowo. To dobry sposób na oszczędność!

Nie da się ukryć, że koszty pracy ciągle rosną. Co jakiś czas zwiększają się także wymagania co do bezpieczeństwa i higieny pracy, a to sprawia, że możliwości oszczędzenia na określonych rzeczach są mocno ograniczone. Mamy tego świadomość. Dlatego właśnie oferujemy dzierżawę długoterminową naszych technologii, w tym oczywiście również podestów budowlanych. Aby praca była maksymalnie bezpieczna i komfortowa, nie można korzystać z półśrodków. Tylko najwyższe standardy są w stanie zoptymalizować czas pracy i zapewnić wysoką efektywność. U nas masz dostęp do tego, co najlepsze. Koniecznie sprawdź naszą ofertę, a my zajmiemy się całą resztą. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!