Dyplom Gazele Biznesu 2021 dla Strumin

Strumin wyróżniony przez Puls Biznesu tytułem Gazele Biznesu 2021

Dziennik Puls Biznesu w 22. edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw przyznał tytuł „Gazele Biznesu” naszej firmie. Potwierdził tym samym przynależność Strumin do tego elitarnego grona.

Zdaniem niezależnych ekspertów Pulsu Biznesu oraz instytucji finansowej Coface: For Trade jesteśmy organizacją, która szybko się rozwija i ma uznaną markę. A przede wszystkim – co niezwykle ważne w świecie systemów asekuracyjnych – można nam zaufać.

„Umieszczenie naszej firmy w rankingu oznacza, że Strumin należy do elity małych i średnich firm, które nie tylko dynamicznie się rozwijają, ale są też transparentne. Od lat realizujemy obrany przez nas kierunek, wspierając bezpieczeństwo na polskich budowach. To niezwykle miłe uczucie. Jesteśmy bowiem postrzegani jako wiarygodny partner dla największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce. Jednocześnie cenią nas w równym stopniu zewnętrzni eksperci z kręgu biznesu i finansów” – stwierdza Kamil Strumiński, właściciel Strumin.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. Puls Biznesu organizuje go nieprzerwanie od 2000 roku, realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych.