02-strumin.pl-podest-budowlany-WEW-1024x683.jpg

Krótki poradnik budowlańca, czyli jaki podest budowlany wybrać? Sprawdź naszą odpowiedź

Praca na budowie stanowi nie lada wyzwanie. Pracownik narażony jest na dźwiganie wielu ciężkich rzeczy oraz na wykonywanie prac na wysokościach. Właśnie dlatego na rynku budowlanym można spotkać wiele produktów posiadających dwa główne cele. Pierwszy opiera się na dbaniu o zdrowie i życie pracowników, a z kolei drugi dotyczy ułatwiania im codziennych obowiązków. Jednym z przedmiotów, jaki bez dwóch zdań powinien znaleźć się na budowie, jest podest budowlany. Chcesz wiedzieć jak go prawidłowo używać i jak wybrać odpowiedni? Czytaj dalej!

Zadbaj o maksymalny komfort i bezpieczeństwo pracowników! Ułatw im pracę

Przeznaczeniem podestu budowlanego jest przede wszystkim ułatwianie transportowania ciężkich materiałów na budowie. W większości przypadków jego maksymalne obciążenie wynosi około 4 ton. Aby mieć pewność, że podest budowlany spełni swoje zadanie zgodnie z założeniami, całość musi zostać stworzona zgodnie z obowiązującymi normami. Dla nas jest to gwarancją, że oferujemy wszystkim zainteresowanym tylko i wyłącznie wysokiej jakości produkty, z kolei dla Ciebie to pewność, że wybrany podest sprosta każdemu zadaniu. Warto także przed zakupem sprawdzić, czy podest budowlany posiada antypoślizgową podłogę. To właśnie ten aspekt w dużej mierze wpływa na bezpieczeństwo pracowników!

Podest budowlany, czyli krótko o tym, dlaczego powinien znaleźć się na budowie

Nie przesadzimy, jeśli powiemy, że podest budowlany jest niezbędnym wyposażeniem niemalże na każdej budowie. Bez niego transportowanie naprawdę ciężkich materiałów byłoby praktycznie niemożliwe. Pamiętaj, że głównym celem obowiązujących przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy jest dbanie zarówno o zdrowie pracowników, jak i ich maksymalny komfort. Potrzebujesz wynająć podest na określony czas? Dla nas to żaden problem! Prowadzimy zarówno sprzedaż, jak i wynajem oraz dzierżawę. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, przedstaw im swoje potrzeby, a wspólnie dobierzemy dla Ciebie najdogodniejsze rozwiązanie. Sprawdzone konstrukcje wykonane z jednych z najlepszych materiałów to klucz do prawidłowego zadbania o pracowników! Sprawdź koniecznie!