WSZYSTKO W PORZĄDKU. #OGARNIĘTE

XI edycja Tygodnia Bezpieczeństwa już za nami. Strumin już tradycyjnie wziął udział w przedsięwzięciu i zademonstrował na budowach w całej Polsce systemy i urządzenia do asekuracji prac na wysokości oraz sprzęt, gwarantujący bezpieczeństwo oraz wygodę przy zadaniach budowlanych.

Odwiedziliśmy między 13 a 17 maja, z naszym pokazowym samochodem kilka miast w całej Polsce, m.in. Warszawę, Wrocław, Poznań i oczywiście Kraków.

Inicjatywa Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie zainspirowała także inne firmy. Dlatego STRUMIN także w tygodniu poprzedzającym Tydzień Bezpieczeństwa i zaraz po nim szkolił budowlańców, np. w Warszawie i we Wrocławiu. Nasze spotkania edukacyjne zrealizowaliśmy także dla Porozumienia Deweloperów i Inwestorów Zastępczych, nowej inicjatywy promującej bezpieczną pracę w budownictwie 

Przypominamy, że Tydzień Bezpieczeństwa to inicjatywa Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie, gdzie 18 liderów branży budowlanej wspólnie angażuje się w realną poprawę warunków bezpiecznej pracy. W tym roku wydarzenie odbyło się pod hasłem „WSZYSTKO W PORZĄDKU. #OGARNIĘTE” i skupiło się m.in. na konieczności utrzymania porządku na placach budów, ale także na stanowisku pracy. Strumin zatem idealnie wpasowuje się w ten temat, oferując muldy samowyładowcze, kosze, solid boxy i wiaty BHP.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA