podest budowlany

Szukasz niezawodnego podestu budowlanego? Zamów go u nas – STRUMIN do usług!

Trudno sobie wyobrazić nowoczesną i dobrze zorganizowaną budowę bez zaawansowanego pod wieloma względami sprzętu. Obowiązkowym wyposażeniem w wielu przypadkach okazuje się być podest rozładunkowy. Sprawdza się on chociażby przy wsparciu pracy dźwigów, konieczności umieszczenia w bezpiecznym miejscu kontenerów, muld czy innych urządzeń. Jakość podestów nie może pozostawiać złudzeń, dlatego w tym artykule opowiemy Ci nieco więcej o rozwiązaniach z firmy STRUMIN. Szukasz niezawodnych wysuwnic budowlanych? Znajdziesz je u nas!

Podest budowlany musi spełniać szereg norm oraz oczekiwań przyszłych użytkowników

Nad każdym projektem sygnowanym logo firmy STRUMIN pracuje sztab wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów. Dzięki temu mamy stuprocentową pewność, że dostarczane przez nas rozwiązania gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa, funkcjonalności czy wygody podczas użytkowania. To dla nas priorytety. Nowoczesny podest budowlany STRUMIN doskonale spełnia takie standardy, zachowując przy tym rygorystyczne normy Unii Europejskiej. Jako liderzy branży, każdorazowo bierzemy pod uwagę również opinie i doświadczenia naszych Klientów. Finalnie nasz podest rozładunkowy sprawdzi się w najbardziej wymagających warunkach, uzupełniając pracę dźwigów. Skontaktuj się z nami, aby dopasować wersję podestu do Twoich oczekiwań. W ofercie posiadamy trzy modele rozmiarowe z maksymalnym obciążeniem do 4 ton!

Czerwone podesty budowlane – dlaczego wykorzystujemy akurat ten kolor?

Często to najdrobniejsze detale decydują o końcowym sukcesie danego produktu czy rozwiązania. Proponowane na naszej stronie internetowej podesty budowlane wyróżniają się dbałością nawet o te najbardziej niepozorne elementy. Podest budowlany sygnowany naszym logo lakierujemy więc na kolor czerwony. Taka barwa sprawia, że wysuwnice stają się zauważalne nawet w najbardziej wymagających warunkach. Zamawiając taki podest eliminujesz więc ryzyko powstawania niebezpiecznych sytuacji. Musisz wiedzieć, że w grze jest przecież zdrowie lub nawet życie pracowników. Każde rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo jest więc niezwykle cenne. W firmie STRUMIN do tego tematu podchodzimy poważnie i kompleksowo, począwszy od norm Unii Europejskiej, po pierwszorzędnej klasy komponenty, na odpowiedniej barwie kończąc.