04-strumin_pl-lina-asekuracyjna-WEW-1024x576.png

Bezpieczeństwo Twoich pracowników jest dla nas priorytetem. Oto, jak możemy Wam pomóc

Na placach budowy wzmożona ostrożność to podstawa do zachowania bezpieczeństwa w trakcie prac budowlanych. W zdecydowanej większości przypadków to jednak za mało, aby móc niemalże do zera zredukować ryzyko występowania wypadków. Chcesz rozpocząć realizację planów zgodnie z najwyższymi normami bezpieczeństwa? Mamy coś dla Ciebie! Od wielu lat dbamy o ochronę pracowników, przypadkowych przechodniów oraz wszystkich innych osób, jakie akurat przebywają na Twoim placu budowy. Sprawdź, jakie rozwiązania możemy zaproponować!

Zagwarantujemy bezpieczeństwo Twoich pracowników przebywających na wysokościach

Budowlane prace na wysokościach należą do tych, które wiążą się z wysokim ryzykiem. Z taką tezą nawet nie warto dyskutować. Nawet najmniejszy błąd pracownika czy wada konstrukcyjna może doprowadzić do tragicznego w skutkach wypadku. Aby zminimalizować takie ryzyko, budowa powinna być wyposażona w odpowiedni sprzęt zabezpieczający, na czele którego stoi dobrej klasy lina asekuracyjna. To rozwiązanie, które chroni pracownika przed upadkiem, zapobiega potknięciom oraz zwiększa ogólne bezpieczeństwo na budowie. Firma STRUMIN może zaoferować swoim Klientom łatwe w codziennej obsłudze liny życia. Dzięki nim będziesz w stanie zagwarantować pracownikowi odpowiedni poziom bezpieczeństwa w trakcie prac na wysokościach.

Dzięki naszym rozwiązaniom nie ucierpi żadna osoba pracująca na ziemi

Kompleksowe podejście do tematu ochrony zdrowia i życia pracowników bądź przechodniów nie dotyczy wyłącznie pracy na wysokościach. Jako doświadczeni specjaliści doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że dobre zabezpieczenie osób przebywających na ziemi jest równie istotne, co ochrona osób pracujących nieco wyżej. I chociaż kaski to element obowiązkowy na każdej budowie, to takie zabezpieczenie nie wystarczy, aby zagwarantować stuprocentowe ochronę przed odpadami spadającymi z kilku metrów. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór siatek, odpowiedzialnych za skuteczne wychwycenie takiego zagrożenia. Posiadamy dwa innowacyjne systemy: T oraz LiteMESH. Dobierz je do własnych oczekiwań i wyeliminuj ryzyko uderzenia drobnym przedmiotem, większym odpadem czy nawet zaprawami.