01-strumin_pl-kontener-samowyladowczy-WEW-1024x642.png

Jak kupić niezawodny kontener wyładowczy? Poznaj odpowiedź naszych specjalistów!

Każdy sprzęt budowlany dostępny w miejscu Twojej pracy powinien ułatwiać wykonywane przez pracowników zadania. W tej branży nie ma miejsca nawet na drobne potknięcia. Dlatego też kwestia stuprocentowej niezawodności – obok funkcjonalności – powinna być brana pod szczególną uwagę podczas dokonywania zakupów sprzętu na budowę. Czeka Cię inwestycja w kontener wyładowczy? Doświadczeni specjaliści z firmy STRUMIN podpowiadają, jakie konkretnie aspekty wziąć pod lupę przy zakupie. Przeczytaj ten poradnik i zrób niezbędne notatki. Pomagamy unikać dość istotnych błędów.

Widoczność, trwałość i bezpieczeństwo – 3 najważniejsze cechy kontenera samowyładowczego

Już na samym początku warto podkreślić, że dobry kontener samowyładowczy to taki, który został zaprojektowany z uwzględnieniem zasad BHP. Bezpieczeństwo w miejscu pracy to podstawa. Nie będzie tutaj żadnych wyjątków czy półśrodków. Niewiele osób wie, że kolor muldy stanowi tutaj kwestię, na jaką trzeba zwrócić uwagę podczas zakupu. Firma STRUMIN, uwzględniając przede wszystkim względy maksymalnego bezpieczeństwa, lakieruje kontenery wyładowcze na kolor czerwony. Wówczas mulda jest doskonale widoczna na placu budowy i ogranicza prowokowanie sytuacji, w jakich mogłoby dojść do wypadku. Innych kolorów unikaj – nie są one zalecane. Samo polakierowanie powierzchni nie będzie jednak gwarancją sukcesu. Muldy samowyładowcze powinny zostać wykonane z pierwszorzędnej stali konstrukcyjnej. To ona zapewnia trwałość komponentów i możliwość ich eksploatacji przez naprawdę długi czas!

Kontener samowyładowczy to idealne rozwiązanie do usprawnienia pracy

Oprócz aspektów bezpieczeństwa, polecamy zwracać uwagę również na funkcjonalność wybranej przez Ciebie muldy. Co do zasady, powinna ona skracać czas operacji związanych z przenoszeniem różnego rodzaju załadunku. Niezawodny kontener samowyładowczy jest komfortowy oraz bardzo prosty w codziennym użytkowaniu. Jeżeli będzie on dodatkowo kompatybilny z podestami, wtedy wyeliminujesz z pracy na budowie wszystkie skomplikowane i czasochłonne kwestie.