02-strumin_pl-kufer-narzedziowy-WEW-1024x728.jpg

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich narzędzi. Prezentujemy kufer narzędziowy SOLID BOX

Wysoki poziom bezpieczeństwa na placach budowy jest dla naszej firmy priorytetem. Podchodzimy do tego tematu kompleksowo, dbając nie tylko o pracowników, ale również o Twoje narzędzia. Niezbędne i często niezwykle drogie akcesoria pracy każdego budowlańca powinny być chronione niezależnie od okoliczności. Stworzyliśmy więc autorską skrzynię SOLID BOX, przeznaczoną do bezpiecznego przechowywania i transportowania narzędzi. Antywłamaniowy kufer to absolutnie obowiązkowy element wyposażenia Twojej budowy. Zobacz jego pełną charakterystykę.


Nowoczesna skrzynia na narzędzia. Bezpieczeństwo połączyliśmy z funkcjonalnością

Tworząc projekt skrzyni antywłamaniowej SOLID BOX uwzględnialiśmy wszystkie potrzeby, jakie zachodzą podczas przechowywania i transportowania wartościowego wyposażenia firm. Taki kufer musi być przede wszystkim bezpieczny, ale nie zapomnieliśmy o kwestiach funkcjonalności oraz samego designu. To właśnie dzięki temu otrzymujesz od nas kompleksowe rozwiązanie, gotowe do pełnej ochrony akcesoriów. Kufer narzędziowy STRUMIN zapobiega kradzieży sprzętu, pozwala na łatwy transport między budowami i chroni narzędzia przed trudnymi warunkami pogodowymi. Ani deszcz, ani opady śniegu nie robią wrażenia na materiale, z którego wykonano skrzynię. Dla Ciebie jest to doskonała informacja. Nie musisz się już więcej martwić o cenne wyposażenie placu budowy. Wystarczy, że zamówisz u nas wytrzymały i funkcjonalny kufer.

Wzmocniona konstrukcja znakiem rozpoznawczym naszego kufra narzędziowego

Doskonale rozumiemy, że kwestia ochrony Twoich narzędzi jest dla Ciebie priorytetem. Są one przecież niezbędnym elementem pracy na budowie. To właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się na skonstruowanie skrzyni, do której nie dostanie się żadna niepożądana osoba. Swoistą pieczę nad zabezpieczeniem kufra sprawuje szereg współpracujących ze sobą zabezpieczeń. SOLID BOX ma ukryty zamek, a każde połączenie wykonano z wysokiej klasy spoin ciągłych. Dodatkowo, system ryglowania pokrywy i wielopunktowe blokowanie sprawia, że otworzenie skrzyni bez klucza jest praktycznie niemożliwe. Sama konstrukcja również nie pozwala dostać się do środka kufra. Nawet w przypadku uderzeń twardymi przedmiotami, pokrywa naszej skrzyni na narzędzia kompleksowo zabezpieczy jej zawartość. Gwarantują to międzynarodowe normy bezpieczeństwa!