liteMESH-12-kopia-1024x731.jpg

Jak ograniczyć wypadki na budowie? Siatka asekuracyjna to właśnie jest rozwiązanie

Na placu budowy wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do poważnego wypadku niosącego przykre konsekwencje dla pracowników. Każda taka sytuacja wymaga dokładnego przeanalizowania posiadanych zabezpieczeń i sprawdzenia, czy właściwie spełniają swoje zadanie. Co więcej, jest to również moment na dodanie dodatkowego sprzętu, który w połączeniu z pozostałym wyposażeniem podniesie poziom bezpieczeństwa. Jeśli chcesz dowiedzieć się, o czym mowa, przejdź do dalszej części naszego artykułu.

Siatka asekuracyjna i jej cenne właściwości, które warto wykorzystać

Na samym początku odpowiedzmy sobie na pytanie – czy wypadki przy pracy na budowie wynikają jedynie z nieuwagi pracowników? Niestety nie! Często ich powstawanie wynika z niewystarczającej ilości zabezpieczeń. Do podstawowego wyposażenia zalicza się środki ochrony indywidualnej np. kaski, uprzęże do prac na wysokościach itp. Na rynku z łatwością można znaleźć nieco bardziej rozbudowany asortyment, wśród którego ważne miejsce zajmuje siatka asekuracyjna. Możemy śmiało powiedzieć, że aktualnie cieszy się ona bardzo dużym zainteresowaniem. Dlaczego? Najlepszą odpowiedzią na to pytanie są jej cenne właściwości. Siatka asekuracyjna wykonana z wytrzymałego tworzywa wyróżnia się lekką konstrukcją. Wpływa to jej łatwy montaż i demontaż. Dzięki temu może być wszechstronnie wykorzystywana w miejscach, gdzie ryzyko spadania ciężkich materiałów budowlanych jest bardzo duże. Co więcej, posiada możliwość regulowania kąta nachylenia, co każdemu zainteresowanemu daje pełną swobodę w dopasowaniu siatki do indywidualnych potrzeb i wymagań. Do siatki asekuracyjnej dołączone są również specjalne adaptery zwiększające stabilność całej konstrukcji.

Profesjonalna siatka asekuracyjna od STRUMIN spełni Twoje oczekiwania!

Siatka asekuracyjna z naszej oferty, została profesjonalnie dopracowana w każdym nawet najmniejszym detalu. Dzięki temu stanowi doskonałą odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasza firma STRUMIN, jako główny cel stawia sobie poszukiwanie jak najlepszych rozwiązań, zwiększających bezpieczeństwo i podnoszących komfort pracy. Dzięki specjalistycznej wiedzy i długoletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej jakości sprzęt, sprawdzający się nawet w najtrudniejszych sytuacjach, gdzie właściwe zadbanie o pracowników jest priorytetem. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, ustalając z nim dogodne warunki współpracy, o czym możesz przekonać się właśnie w tej chwili. Skontaktuj się z nami i przedstaw swój problem!