przedstawiciele-firmy-STRUMIN-1024x684.jpg

Szkolimy z bezpieczeństwa

W ostatnich dniach Strumin miał okazję prezentować swój sprzęt, urządzenia i systemy na konferencji Zarządzanie bezpieczeństwem pracy na budowie, ze szczególnym uwzględnieniem prac szczególnie niebezpiecznych – wykonywania prac dekarskich”,

organizowanej przez 2 wrocławskie instytucje Państwowej Inspekcji Pracy, Okręgowy Inspektorat Pracy oraz Ośrodek Szkolenia im. Prof. Jana Rosnera. Konferencja miała zasięg ogólnopolski i była prowadzona w wersji stacjonarnej oraz on-line dla około 500 osób: inspektorów PIP, pracowników BHP, generalnych wykonawców, firm dekarskich oraz producentów sprzętu BHP.
Podczas konferencji mieliśmy możliwość zaprezentowania naszych rozwiązań, które dedykowane są dla potrzeb wykonawców robót dekarskich, zarówno na dużych obiektach halowych, jak i w budownictwie jednorodzinnym.
Naszym założeniem było pokazanie jak sprzęty STRUMIN korespondują z naszą Misją Simple & Safe, czyli jak prosto i bezpiecznie, a zarazem skutecznie zadbać o pracownika na inwestycji. Nasza Misja wiąże się bezpośrednio z hasłem przewodnim roku 2023 w STRUMIN, szeroko propagowanym wśród użytkowników sprzętu STRUMIN.
Nazywamy je 3xR
Rozum (Rozsądek) – pomyśl czy działasz bezpiecznie
Refleksja – jeśli coś nie działa, rozważ inne działanie  
Reakcja – reaguj i wdrażaj swój pomysł